سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان

01 فروردین 1403 17:19 167 بازدید

با رویکرد تبیین ضرورت و اهداف گردشگری مقاومت:

«گنجینه مقاومت» با سردیس سرداران شهید کاشان در خانه تاریخی طباطبائی گشایش یافت

«گنجینه مقاومت» با سردیس سرداران شهید کاشان در خانه تاریخی طباطبائی گشایش یافت

در راستای کنگره ملی سرداران و هزار و ۸٠٠ شهید کاشان به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و تبیین ضرورت و اهداف گردشگری مقاومت «گنجینه مقاومت» متشکل از سردیس سرداران شهید کاشان با حضور خانواده معظم شهدا به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان در خانه تاریخی طباطبایی گشایش یافت.

در مراسم گشایش «گنجینه مقاومت» که در آستانه فرا رسیدن روز بزرگداشت شهدا با همراهی سردار عبدالرضا آزادی رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه و بسیج، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، مدیران و مسئولین شهری انجام شد، اجرای سرود خاک مهر آیین(ای سرزمین من) توسط دانش آموزان مدارس غیردولتی ملاصدرا حال و هوای خاصی به برنامه بخشید.

 رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان در این برنامه با تاکید بر آشنایی با تاریخ، حماسه و ایثار و همچنین انتقال روحیه سلحشوری، پیرامون اهداف گشایش «گنجینه مقاومت» سخن گفت. 

محمدعلی فرجی ضمن تشکر از حمایت‌های شهردار کاشان در اجرای برنامه‌های حوزه ایثار و شهادت گفت: با هدف تکریم مقام شهدا «گنجینه مقاومت» متشکل از ۲۸ سردیس سرداران شهید کاشان که به همت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری توسط هنرمندان شرکت کننده در دومین سمپوزیوم ملی مجسمه‌سازی کاشان ساخته شده است در خانه طباطبائی گشایش یافت. 


نظرات کاربران