سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان

29 اردیبهشت 1395 07:52 595 بازدید

با حضور بیش از یک هزار دانش آموز

اختتاميه جشنواره بازیافت در مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو

اختتاميه جشنواره بازیافت در مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، نخستین جشنواره "بازيافت، زندگي دوباره طبيعت" با حضور بیش از یک هزار و 300 دانش آموز از 15 مدرسه مقطع ابتدایی دخترانه در مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو برگزار شد.

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، ترويج فرهنگ بازيافت و استفاده مجدد از ابزار و وسائل در چرخه زندگي، ارتقاي سطح آشنائي دانش آموزان در مورد استفاده از وسايل تجديدپذير در طبيعت و عدم استفاده از ابزار وسايل غيرقابل بازيافت را از جمله اهداف برگزاري اين جشنواره عنوان کرد.

مجتبی رضازاده گفت: در این جشنواره که از 26 تا 28 ارديبهشت برگزار شد، دانش آموزان کاشانی با روش استفاده از وسایل دورریختنی و تبدیل آنها به وسایل قابل استفاده آشنا شدند.

وی، رعایت ساعت مقرر 9 شب در خارج کردن زباله از منزل، استفاده از پارچه های نخی بجای نایلون، تفکیک زباله در منزل و آموزش تفکیک زباله های خشک و تر را از موضوعات برنامه های این جشنواره برشمرد.

مشاور شهردار کاشان، برگزاری مسابقات ورزشی دارت و پرتاب حلقه با موضوع بازیافت توسط معاونت ورزش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، برپایی ایستگاه اُریگامی، کاردستی و خلاقیت، نمایشگاه آثار بازیافت توسط محمد خاکی، اهدای بسته های فرهنگی و اجرای نمایش طنز را از دیگر برنامه های نخستین جشنواره "بازيافت، زندگي دوباره طبيعت" توسط سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري كاشان با همكاري معاونت خدمات شهري شهرداري كاشان ذکر کرد.

گفتني است جشنواره "بازيافت، زندگي دوباره طبيعت" با حضور و استقبال گسترده و پرشور دانش آموزان کاشانی همراه با اجرای برنامه های شاد و متنوع با موضوعیت بازیافت در مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو برگزار شد.


نظرات کاربران