سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان

23 مرداد 1396 18:45 228 بازدید

یک مدرس دانشگاه:

اعتماد افراد به یکدیگر خانواده را پایدار می‌کند

اعتماد افراد به یکدیگر خانواده را پایدار می‌کند

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، زهرا حسام‌ محمدی در کارگاه آموزش مهارت‌های زندگی  اظهار کرد: افراد در خانواده موفق به یکدیگر اعتماد دارند و از این اعتماد سوء استفاده نمی‌کنند.
وی، همدلی، همکاری، هم فکری و هماهنگی را بقای خانواده خوشبخت دانست و اظهار داشت: احترام به سلیقه‌ها و عقاید، گفتگو و مشورت در مسائل مختلف و اتحاد در تصمیم گیری ها از نشانه‌های خانواده موفق است.
این مدرس دانشگاه، احساس امنیت و آرامش در کنار یکدیگر، ابراز علاقه، محبت، صفا و یکدلی، ریشه یابی و علت یابی مشکلات و ارائه راه حل منطقی برای برطرف کردن مشکل، احترام به فرزندان و رفیق بودن با یکدیگر را از دیگر نشانه‌های خانواده موفق برشمرد.
حسام محمدی با اشاره به خانواده موفق از نگاه روایات اذعان داشت: مهربانی نسبت به خانواده، خوش خلقی، حُسن معاشرت، گشاده دستی، غیرت دینی و پاکدامنی از صفات مرد موفق و مهرورزی و عشق به همسر، صبور بر بدخلقی همسر و موفق در تربیت نسل از صفات زن موفق در روایات است.
شایان ذکر است: پیاده‌روی بانوان منطقه راوند در مسیر سلامت از فرهنگسرای المهدی(عج) تا امامزاده ولی بن موسی الکاظم(ع) سه‌شنبه‌های هر هفته، برپایی ایستگاه‌های‌ ورزش صبحگاهی و شامگاهی بانوان و آقایان در سالن ورزشی شهدا و بوستان شهدای راوند و برگزاری کارگاه‌های مهارت‌های زندگی  از ویژه برنامه‌های فرهنگی و ورزشی فرهنگسرای المهدی(عج) به صورت هفتگی است.

انتهای خبر/


نظرات کاربران