سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان

21 مرداد 1395 11:42 1147 بازدید

با حضور پرشور بانوان کاشانی:

بانوان کاشانی در مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو به رقابت پرداختند

بانوان کاشانی در مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو به رقابت پرداختند

همایش ورزشی «مادران و دختران« به مناسبت دهه کرامت با حضور پرشور بانوان کاشان، طاهرآباد، راوند، حسن­آباد و آران و بیدگل به همت معاونت ورزش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری در مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو برگزار شد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، این دوره از مسابقات که با هدف بسترسازی و فراهم کردن زمینه ­های بروز خلاقیت، توجه به اهمیت سلامت و تندرستی، تشویق بیشتر خانواده­ها به ورزش و ایجاد روحیه با نشاط و شاداب برگزار شد، مادران و دختران بصورت تیمی و انفرادی در رشته های ورزشی والیبال، دوچرخه سواری، دارت، لی لی و مارپله با یکدیگر به رقابت پرداختند.

این دوره از مسابقات با حضور حدود 900 نفر مادرو دختر برگزار شد که 150 نفر از آنها در پنج رشته ورزشی شرکت کرده و پس از یک رقابت دوستانه به نفرات برتر آنها جوایزی به رسم یادبود اهداء شد.

نفرات برتر در رشته دارت به ترتیب محبوبه ولایتی، زینب علائیان و ربابه ثابتی در رشته مارپله لعیا عطاردی، زهرا صفری و فاطمه امین آبادی به ترتیب اول تا سوم شدند.

در رشته لی ­لی مطهره باقری مقام اول، الهه آبادی دوم، زهره رستمی و شیرین کاظم دخت بصورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.

در رشته دوچرخه ­سواری نیز به ترتیب محدثه حدادی، فاطمه عبادی­ فر، فلاحیان، زهرا یادگاری، آسیه سرویه، یاسمن صفری و مژگان عابدی­ فر به عنوان نفرات برگزیده معرفی شدند.

با توجه به حضور چهار تیم شرکت کننده در رشته والیبال و طولانی شدن گیم­ ها، مسابقات در هفته آتی برگزار می شود.

مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو به عنوان بزرگترین مجموعه اختصاصی بانوان در استان، اردیبهشت ماه سالجاری با حضور الهام امین زاده مشاور حقوقی رئیس جمهور برای رفاه بانوان کاشانی گشایش گردید.


نظرات کاربران