سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان

05 خرداد 1395 14:28 3383 بازدید

پنجم خرداد ماه صورت می گیرد:

برگزاری همایش نقش کارآفرینی در اقتصاد مقاومتی در کاشان

برگزاری همایش نقش کارآفرینی در اقتصاد مقاومتی در کاشان

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، همایش «نقش کارآفرینی در اقتصاد مقاومتی» پنجشنبه 6خرداد ماه ساعت 18 در فرهنگسرای مهر این سازمان برگزار می شود.

ترویج فرهنگ کارآفرینی،  بررسی نقش دانشگاه فنی و حرفه ای در تربیت نیروهای ماهر و کارآفرین، شناسایی فرصت های سرمایه گذاری برای کارآفرینان  و تاثیر اقتصادی دانش بنیان در ارتقاء کارآفرینی از جمله اهداف این همایش است.

شناسایی روش های حمایت از کسب و کارهای زودبازده،  شناسایی روش های توانمندی جوانان در ایجاد کسب و کارهای نو،  بررسی نقش کارآفرینان در توسعه اشتغال در جامعه و شناسایی عوامل فرهنگی موثر در شکل دهی کارآفرینی در جامعه نیز از دیگر اهداف این همایش به شمار می رود.

سخنرانی سیدعلی ضیائی و مجتبی عارضی به عنوان کارآفرینان نمونه و محمد حامد محسنی دکترای مدیریت استراتژیک از دیگر برنامه های این همایش است.

شایان ذکر است: همایش «نقش کارآفرینی در اقتصاد مقاومتی» 6 خرداد ماه توسط اداره کارآفرینی معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان در فرهنگسرای مهر این سازمان برگزار می شود و حضور برای عموم در این همایش آزاد و  رایگان است.

 


نظرات کاربران