سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان

26 تیر 1395 21:26 3683 بازدید

اجرای طرح تابستانه:

در مجموعه های فرهنگی ورزشی بانوان

در مجموعه های فرهنگی ورزشی بانوان

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، اجرای طرح تابستانه ویژه اوقات فراغت در مجموعه­ های فرهنگی ورزشی مهربانو و شهربانو برگزار می شود.

در اجرای این طرح دوره­های آموزشی از قبیل فوتبال، بسکتبال، دوچرخه­ سواری، والیبال، تنیس خاکی، اسکیت، والیبال ساحلی، تنیس روی میز، دوومیدانی، پیلاتس، دارت، شطرنج و بدنسازی ویژه بانوان در تابستان امسال پیش بینی شده است.

با توجه به فصل تابستان به همت معاونت ورزش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، طرح تعالی و نشاط با هدف غنی سازی اوقات فراغت ویژه دختران نوجوان، جوان و بزرگسالان آغاز شده است.

تشویق بانوان در رده های سنی مختلف، زمینه هایی در جهت رغبت بیشتر در کسب مهارت های ورزشی همراه با استعدادیابی آنها را در اجرای این طرح به همراه خواهد داشت.

طرح تابستانه ویژه اوقات فراغت در مجموعه­های فرهنگی ورزشی مهربانو واقع در بلوار صنعت، جنب پارک آیت الله مدنی و شهربانو واقع در بلوار شهدا جنب پارک لاله اجرا می شود.

ورزش براي بانوان به عنوان حرفه و شغل مطرح نيست، بلكه ورزش نوعي تفريح سالم است كه زن نيز به عنوان يك فرد از اجتماع بايد از آن بهره‌مند باشد چرا که زنان به عنوان نيمي از پيكره اجتماع، مدير خانه و مسئول نظم و تربيت كودكان خود، براي حفظ نشاط، شادابي و سلامتي، به ورزش نيازمند مي‌باشند.


نظرات کاربران