سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان

13 مهر 1396 00:14 227 بازدید

با هدف هم افزایی و تبادل نظر

فعالان فرهنگی دیار کویر میزبان سفیران خطه جنگل شدند

فعالان فرهنگی دیار کویر میزبان سفیران خطه جنگل شدند

نشست مشترک مدیران سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان با جمعی از مسئولان سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری گرگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، در این نشست که با حضور سرپرست، معاون اداری مالی و تعدادی از مدیران واحدهای مختلف این سازمان و نیز جمعی از معاونان و مشاوران سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری گرگان برگزار شد بر لزوم تبادل نظر به منظور هم افزایی بیشتر تأکید کردند.

مسئولان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان در این نشست ضمن اذعان به پیشرفت مدیریت شهری کاشان در زمینه فرهنگ، خواستار ارائه الگوی نتیجه بخش این رشد و در اختیارگذاشتن تجربیات کسب شده در مسیر این پیشرفت از سوی مسئولان کاشانی شدند.

سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان در این نشست، به ارائه گزارشی از شرایط موجود زیرساختی و ظرفیت های فرهنگی، ورزشی و اجتماعی منطقه پرداخت و برخی از رویکردهای سازمان در حوزه های کالبدی و نرم افزاری را تشریح کرد.

سید مهدی رضوی‌زاده، همچنین با  استقبال از تبادل نظر با  سایر سازمان های با ماهیت فرهنگی در حوزه شهرداری از لزوم برگزاری نشستی مشترک با این مجموعه ها سخن گفت و آمادگی کاشان را برای میزبانی از این رویداد اعلام کرد.

قائم مقام و معاون اداری مالی سازمان نیز در این دیدار، اقدام مدیران سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی گرگان به عنوان یک شهر مرکز استان برای بهره گیری از دستاوردها و تجربیات مثبت مجموعه ای مشابه در کاشان را ستودنی خواند و آن را جایگزین مطلوبی برای شیوه مدیریت خطا و آزمون دانست.

مصطفی حسن زاده، سپس به بیان وضعیت کلی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان در حوزه بودجه و منابع انسانی پرداخت و به برنامه های پیش رو این سازمان برای مقابله با چالش های اعتباری و تأمین منابع مالی مورد نیاز اشاره کرد.

 مدیر برنامه ریزی و بودجه سازمان نیز در این جلسه به مکانیزم تدوین برنامه های سالانه اشاره کرد و چگونگی تخصیص اعتبارات برنامه ای را بر اساس سیاست گذاری های کلان سازمانی مورد اشاره قرار داد.

فاطمه طحانیان در جایگاه مسئول امور حقوقی و قراردادها نیز به پرسش های طرح شده در مورد روند انعقاد قراردادها با بخش خصوصی و ملاحظات قانونی و حقوقی در این خصوص پاسخ داد.

در ادامه مدیر فرهنگسرای علامه فیض کاشانی(ره)، مدیر هنری و سرپرست اداره آموزش، مدیر استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی، مدیر اداره فرهنگ شهروندی و خانه های فرهنگ و مدیر خدمات و مشارکت های اجتماعی سازمان نیز هر یک به بیان نقطه نظرات وضعیت مجموعه های خود پرداختند.

معاونان و مشاوران سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری گرگان پس از این نشست با حضور در اماکن و مجموعه های فرهنگی و ورزشی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان با روند فعالیت این واحدها آشنا شدند.

انتهای خبر/


نظرات کاربران