سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان

14 مرداد 1399 12:07 56 بازدید

با هدف تقویت فرهنگ مطالعه رقم می‌خورد:

برگزاری مسابقه یک قاچ کتاب در ایام کرونایی کاشان

برگزاری مسابقه یک قاچ کتاب در ایام کرونایی کاشان

مدیر فرهنگ‌سرای مهر سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان از برگزاری مسابقه کتابخوانی با عنوان« یک قاچ کتاب» در ایام کرونا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، مهدی سقاپولادی در تشریح این فعالیت فرهنگی ادبی گفت: با توجه به انواع آسیب‌های اجتماعی که اقشار جامعه را تهدید می‌کند و فعالیت‌های فرهنگی هنری و اجتماعی بهترین راه جلوگیری از خطرات اجتماعی است، تصمیم بر آن شد، مسابقه« یک قاچ کتاب» را برگزار کنیم.

وی  ضمن اشاره به این نکته که خواندن کتاب و عادت به مطالعه تاثیر بسزایی در تخیل و خلاقیت داشته و آموختن ارزش‌های اخلاقی را آسان می‌کند،  تاکید بر توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی را از جمله اهداف برگزاری این رقابت ذکر کرد.

مدیر فرهنگ‌سرای مهر با بیان اینکه این مسابقه محدودیت سنی ندارد، خاطر نشان کرد: علاقه مندان می‌توانند با نوشتن یک نکته ناب و جمله طلایی از کتابی که خوانده و مطالعه کرده‌اند ، با ذکر نام کتاب، نام نویسنده، نام و نام خانوادگی خود و شماره همراه، زیباترین برداشت خود را از طریق کانال فرهنگ‌سرای مهر به نشانی  mehr-adm  و پیج فرهنگ‌سرا در اینستاگرام به نشانی mehrfarhangsara ارسال و در این مسابقه شرکت کنند.

سقاپولادی آخرین مهلت ارسال آثار را 30 مرداد ماه 99 ذکر کرد و افزود: جایزه‌های خوبی در انتظار برندگان این رقابت است و به آثار ارسالی به قید قرعه جوایز نفیس اهدا می‌شود.


نظرات کاربران