سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان

10 شهریور 1399 12:37 704 بازدید

با معرفی طرح‌های منتخب دیوارنگاری:

دیوار مدارس بوم نقاشی هنرمندان می‌شود

دیوار مدارس بوم نقاشی هنرمندان می‌شود

مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان از مشخص شدن طرح‌های منتخب فراخوان «دیوارنگاری مدارس شهر» که با همکاری اداره آموزش و پرورش به مسابقه گذاشته شده بود، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، محمدحسین واحدیان در این رابطه گفت: فراخوان این رویداد توسط مدیریت فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان در سه بخش با موضوع آموزش شهروندی( مقررات شهری، مشارکت شهروندی، قوانین راهنمایی و رانندگی، حفاظت از فضاهای شهری، حفظ تمیزی شهر)، آموزش عمومی( سلامت، بهداشت، تغذیه و ورزش) و موضوع آزاد منتشر شد که هنرمندان در بازه زمانی ۲۰ تیر تا ۱۵ مرداد ماه طرح‌های خود را ارائه کردند.

وی یادآور شد: در فراخوان طراحی«دیوارنگاری مدارس»۴۳ هنرمند آثارشان را به دبیرخانه ارسال کردند و هئیت داوران این رویداد از میان طرح‌های ارائه شده آثار فرشته توسلی، ریحانه سادات مدنی، زهرا پسندی و اثر حسام‌الدین حاج مبینی، را به عنوان طرح‌های منتخب معرفی کردند.

 وی خاطر نشان کرد: همزمان با بازگشایی مدارس،  طرح‌های منتخب توسط سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری در جهت روحیه نشاط، روی دیوار بیرونی مدارس نقش بسته خواهد شد.

مدیر عامل سازمان، کیفیت بصری، افزایش روحیه امید در بین شهروندان، زیباسازی هدفمند دیوارهای بیرونی مدارس کاشان، ایجاد زمینه برای بروز خلاقیت‌های هنری مرتبط و انتقال پیام‌های ساده از طریق دیوارنگاری را از اهداف مهم این رویداد ذکر کرد.

شایان ذکر است فراخوان دیوارنگاری مدارس، جشنواره اتاق آبی و تصویر سازی سه بعدی مهر از طرح‌های مصوب شورای هنری شهرداری کاشان  در حوزه گرافیک به دبیری حسین صدقی است.


نظرات کاربران