سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان

31 تیر 1399 14:33 23 بازدید

کرونا برنامه هفته ازدواج را رادیویی کرد

برگزاری جشنواره رادیویی پیوند ماندگار با تلاش فرهنگ‌سرای علامه فیض کاشانی

برگزاری جشنواره رادیویی پیوند ماندگار با تلاش فرهنگ‌سرای علامه فیض کاشانی

مدیر فرهنگ‌سرای علامه فیض‌کاشانی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان از برگزاری جشنواره رادیویی پیوند ماندگار در هفته ازدواج و طی روزهای 1 تا 4 مرداد ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، سید هادی مسعودی‌علوی گفت: فرهنگ‌سرای علامه فیض‌کاشانی در سال‌جاری به مناسبت اول ذی‌الحجه سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه(س)، جشنواره رادیویی پیوند ماندگار را با هدف پیشگیری از شیوع کرونا بدون حضور مخاطب تدارک دیده است.

وی با بیان اینکه جشنواره رادیویی پیوند ماندگار در راستای افزایش آگاهی جوانان در آستانه ازدواج، تحکیم بنیان خانواده و کاهش طلاق با همکاری رادیو کاشان به روی آنتن می‌رود،  افزود: این جشنواره طی 4 روز از ساعت ۹:۱۵ الی ۱۰ صبح  از طریق موج FMردیف ۹۷.۷ مگاهرتز پخش می‌شود.

 مدیر فرهنگ‌سرای فیض‌کاشانی خاطر نشان کرد : چهارشنبه 1 مرداد ماه همزمان با اولین روز از این جشنواره، مخاطبان رادیو کاشان، شنونده صحبت‌های نسترن براهیمی کارشناس کشوری حوزه خانواده خواهند بود و در پنج شنبه 2 مرداد ماه نیز محمدرضا مقدسی مدیر و موسس خانه تاب آوری ایران به بیان راهکارهایی پیرامون اینکه چگونه تاب آور شویم خواهد پرداخت.

مسعودی‌علوی با بیان اینکه در این جشنواره رادیویی، موسیقی با محوریت خانواده و همچنین گفتگو با مسئولان مربوط به موضوعات مطرح شده نیز گنجانده شده، تشریح کرد: فاطمه آذرتاش کارشناس کشوری حوزه خانواده، جمعه ۳ مرداد به بیان اختلالات جنسی و درمان آن می‌پردازد و حجت‌الاسلام حسین دهنوی کارشناس خانواده در روز شنبه ۴ مرداد، راه‌های تثبیت عشق را در این برنامه بررسی خواهد کرد.

شایان ذکر است علاقه‌مندان می‌توانند با عضویت در کانال تلگرامی فرهنگ‌سرای علامه فیض‌کاشانی به نشانیfeyzkashan@در جریان برنامه های فرهنگی، هنری و علمی و آموزشی این فرهنگ‌سرا قرار گیرند.

 

 


نظرات کاربران