سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان

06 فروردین 1398 11:49 338 بازدید

همزمان با نوروز رقم خورد ‌:

برگزاری مسابقات والیبال ساحلی گرامی داشت شهدای مدافع وطن در کاشان

برگزاری مسابقات والیبال ساحلی گرامی داشت شهدای مدافع وطن در کاشان

مسابقات والیبال ساحلی"جام نوروز" گرامی داشت شهدای مدافع وطن از سری برنامه های جشنواره نوروزی منطقه فرهنگی کاشان در این شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان و به نقل از مدیر عامل سازمان، در راستای پیام"ورزش، نشاط، بهار" مسابقات والیبال ساحلی جام نوروز با حضور ۱۲ تیم و انجام قرعه کشی‌ مسابقات در ۳ گروه ۴ تیمی به صورت دوره ای در مجموعه زمین های والیبال ساحلی پارک آیت اله مدنی اجرا شد.

مرتضی والی زاده اظهار  داشت: در مرحله اول این مسابقات پس از انجام ۱۸ بازی، ۶ تیم صعود کننده به مرحله دوم مسابقات تیم های آشپزخانه امیران و فرش طوطیا نخل و گروه دوم مسابقات تیم های فرش کلاریس و فرش دستباف حیدرپور و از گروه سوم مسابقات تیم های سازمان آتش نشانی‌و چاپ صدرا به این مرحله راه پیدا کردند.

 وی یادآور شد: در مرحله دوم مسابقات نیز که با حضور ۶ تیم صعود کننده به این مرحله و در ۲ گروه ۳ تیمی طبق جدول تنظیم شده با انجام ۶ مسابقه اجرا شد ۴ تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مشخص شد.

 والی زاده افزود: مرحله نیمه نهایی نیز  با انجام مسابقات بین ۴ تیم مربوطه انجام و تیم های والیبال فرش کلاریس  و سازمان آتش نشانی به فینال مسابقات صعود نمودند که تیم کلاریس توانست با نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی دست یافته و مقام اول مسابقات را کسب کند.

 والی زاده اظهار داشت: تیم های والیبال سازمان آتش نشانی و فرش طوطیا نخل نیز به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

وی، از بهنام حمامی و محمد کامرانی به عنوان بازیکنان تیم قهرمان،علی گیلاسی و علی پناهنده برای تیم نائب قهرمان و همچنین محمد حسین زیدآبادی و سجاد پورهاشمیان به عنوان بازیکنان تیم سوم نام برد.

شایان ذکر است در پایان مسابقات والیبال ساحلی به تیم های اول تا سوم این دوره از مسابقات،  بعد از سه روز رقابت، احکام قهرمانی، مدال و جوایز اهدا شد.

لازم به ذکر است هفت دوره است که معاونت ورزش سازمان فرهنگی ورزشی  شهرداری به منظور ایجاد شادی و نشاط در بین گردشگران و مهمانان نوروزی با همکاری هیات والیبال و منطقه ۵ شهرداری کاشان ، مسابقات والیبال ساحلی جام نوروز را برگزار می‌کند و هرساله استقبال خوبی از این رقابت ها صورت می گیرد.


نظرات کاربران