سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان

29 مرداد 1397 08:23 161 بازدید

به مناسبت عید قربان انجام می شود:

برگزاری مسابقه دو و میدانی در کاشان

برگزاری مسابقه دو و میدانی در کاشان

معاونت ورزش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، از برگزاری مسابقه "دو و میدانی" به مناسبت عید قربان در کاشان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، سجاد مظفری تبار با اعلام این خبر گفت:  با توجه به اینکه برگزاری اینگونه مسابقه ها، موجب شناخت استعدادهای بالقوه و کسب موفقیت بیشتر ورزشکاران درسنین و در سطوح بالاتر می شود، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان و مجمع محبان اهل بیت (ع) اقدام به برگزاری مسابقه"دو و میدانی" ویژه سنین 8 تا 12 سال نمود.

سجاد مظفری تبار ضمن اشاره به اینکه آخرین مهلت ثبت نام در این مسابقه سه شنبه 30 مرداد ماه می باشد، هدف از برگزاری مسابقه"دو و میدانی"را ایجاد انگیزه در کودکان و نوجوانان، شناخت استعداد ها در این رشته ورزشی و همچنین ارتقای سطح ورزشکاران در جهت اعزام آنان به مسابقات استانی و کشوری دو و میدانی عنوان کرد.

وی ضمن دعوت از علاقه مندان جهت حضور در این مسابقه، خاطر نشان کرد: مسابقه "دو و میدانی"صبح چهارشنبه مقارن با عید قربان از ساعت 7:30 آغاز شده و شرکت کنندگان با پیمودن مسیر 2 کیلومتری از چهار راه آیت اله کاشانی به سمت خیابان باب الحوائج با یکدیگر به رقابت می پردازند.

معاون ورزش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان در پایان ضمن تاکید براینکه دویدن تاثیر زیادی در حفظ تقویت سلامت جسم و روان آنان دارد افزود: به نفرات برتر جوائز نفیسی اهدا خواهد شد و جایزه نفر اول این مسابقه یک دستگاه دوچرخه می باشد.

 

 

 

 

 

 


نظرات کاربران