سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان

26 اسفند 1397 11:11 53 بازدید

در آستانه سال نو صورت گرفت:

برگزاری سمینار ارتباطی نو در کاشان

برگزاری سمینار ارتباطی نو در کاشان

در آستانه فرارسیدن سال نو،  نخستین سمینار مهارت های ارتباط نو با حمایت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان در کانون الزهرا این شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان و به نقل از مدیر عامل سازمان،در راستای ارتقای فرهنگ مهارت های ارتباطی، نخستین سمینار مهارت های ارتباط باعنوان"سالی نو ارتباطی نو"با تدریس سید امید خیریه و با حضور علاقه مندان تشکیل شد.

مرتضی والی زاده با تاکید بر اینکه آموزش مهارت ها موجب ارتقا رشد شخصی و اجتماعی می شود، گفت: در این سمینار که با حضور قریب به 200 نفر از علاقه مندان در کانون الزهرا کاشان دائر شد، شرکت کنندگان به منظور تحولی شگرف در زندگی، با مفاهیمی چون ارتباط موثر، تصورات اشتباهی که افراد از مفهوم مهارت های ارتباطی دارند، اهمیت و ضرورت مهارت های ارتباطی که توسط سید امید خیریه مطرح شد آشنا شدند.

وی یادآور شد: در این سمینار شرکت کنندگان در فضایی کاملا شاد و مفرح به تمرین عملی تکنیک حسن جویی که یکی از کلیدی ترین راهکارهای ارتباطی است پرداخته و از کتاب"جراحی ارتباط"به نویسندگی سید امید خیریه نیز رونمایی شد.

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان اظهار داشت: این سمینار به شرکت کنندگان کمک کرد تا با هدف ارتقا سطح آگاهی و آموزش بهینه بیاموزند که چگونه می توانند به شکلی رفتار کنند که دنیای اطرافشان را به محلی زیبا و بهتر مبدل کنند.

 


نظرات کاربران