سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان

06 شهریور 1397 13:46 137 بازدید

به منظور ارتقاء سطح دانش،ایمنی و سلامت:

دوره آموزشی احیای قلبی ریوی( (CRPدر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برگزار شد

دوره  آموزشی احیای قلبی ریوی( (CRPدر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برگزار شد

به همت اداره شهر سالم معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان و با مشارکت مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی،نخستین دورهمی سلامت با موضوع "آموزش احیای قلبی ریویCPR" در کاشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، مسئول اداره شهر سالم این سازمان گفت: با توجه به شیوع بیماری های قلبی و ایست قلبی در جامعه و لزوم توانمند سازی مدیران و کارمندان از لحاظ شناخت علائم ، تشخیص و انجام عملیات اولیه احیای قلبی ریوی، کارگاه آموزشی احیای قلبی ریوی و کار با دستگاه شوک اتوماتیک در مجتمع فرهنگی هنری شهر وابسته به سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان تشکیل شد.

فروغ صالحی شهرابی با تاکید بر اینکه نجات جان انسان و افزایش شانس بقاء بیماران در لحظات بحرانی جدال مرگ و زندگی، تنها بستگی به دانش و اقدام به موقع افراد حاضر بر بالین یا شاهدان صحنه دارد تا با آگاهی و توانمند شدن در مواقع لزوم به کمک خانواده و شهروندان بشتابند، اظهار داشت: این کلاس آموزشی با هماهنگی روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کاشان و تدریس سید مجتبی میرزایی مسئول آموزش مرکز اورژانس تشکیل و در این دوره به صورت تئوری و عملی، آخرین و جدیدترین روش ها در زمینه احیاء قلبی ریوی ارائه شد.

وی هدف از برگزاری این دوره را کسب دانش و مهارت و همچنین آشنایی هرچه بیشتر مدیران و پرسنل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان در زمینه احیاء قلبی ریوی اعلام کرد.

شایان ذکر است مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی،برگزاری دوره های آموزشی مرتبط با فوریت های پزشکی را به صورت رایگان در دستور کار خود قرار داده و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان با داشتن مجموعه ها و مراکز فرهنگی اجتماعی ورزشی درصدد است این دوره های آموزشی را ویژه عموم شهروندان در سطح شهر برگزار کند.

گفتنی است، نخستین دورهمی سلامت با موضوع "آموزش احیای قلبی ریویCPR" یکی از برنامه های معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان بود که ویژه مدیران و پرسنل  این سازمان، مدیران خانه های بازی و نیز مدیران سراهای محله از مجموعه های تحت نظارت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برگزار شد.

 


نظرات کاربران