سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان

15 آبان 1397 14:08 135 بازدید

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برگزار کرد:

جشنواره طناب زنی دختران نونهال به مناسبت روز دانش آموز

جشنواره طناب زنی دختران نونهال به مناسبت روز دانش آموز

به مناسبت روز دانش آموز یک دوره جشنواره طناب زنی در بین دختران نونهال کاشانی، به همت معاونت ورزش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان  و به نقل از معاون ورزش این سازمان،جشنواره طناب زنی  به منظور الگو شدن این رشته ورزشی بین دانش آموزان، ویژه دختران مقطع ابتدایی مدارس آموزش و پرورش کاشان در مجموعه تفریحی ورزشی مهربانو انجام شد.

سجاد مظفری تبار  افزود: در جشنواره طناب زنی بیش از  100 دختردانش آموز مقطع ابتدایی رده سنی 7 تا 12 سال از 15 مدرسه آموزش وپرورش کاشان در 2 بخش سرعت و نمایشی با یکدیگر رقابت کرده و نتایج این جشنواره به شرح ذیل اعلام شد:

در بخش سرعت، زهرا مصدایی از مدرسه فردوسی، کوثر عبدالهی از مدرسه معارف و فاطمه حاجی از مدرسه یوسف پور به ترتیب اول تا سوم شدند.

همچنین در بخش نمایشی نیز زهرا سادات لاجوردی، هدیه صمدی و کیانا کرمیان هر سه نفر از آموزشگاه سما مقام های اول تا سوم این بخش را کسب نمودند.

وی با اشاره به اینکه جشنواره طناب زنی طی همکاری مشترک معاونت ورزش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری  و مدیریت تربیت بدنی آموزشگاه های آموزش و پرورش کاشان برگزار شده، یادآور شد: در پایان جشنواره طناب زنی به نفرات برتر 2 بخش سرعت و نمایشی لوح سپاس و جوائز ارزنده اهدا و ازتمام شرکت کنندگان با تقدیم لوح سپاس جشنواره و جوائز تقدیر شد.

معاون ورزش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان هدف از برگزاری این جشنواره را افزایش توان آمادگی جسمانی ، ایجاد نشاط و شادابی در بین دانش آموزان ،  ایجاد رقابت سالم ، افزایش مشارکت پذیری و مقابله با کم تحرکی در بین دانش آموزان عنوان کرد.

 

 

 

 


نظرات کاربران