سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان

01 اسفند 1397 14:11 98 بازدید

همزمان با همایش پیاده روی خانوادگی:

اهالی راوند مسیر نورالشهدا را با نام شهدای گمنام پیاده طی می کنند

اهالی راوند مسیر نورالشهدا را با نام شهدای گمنام  پیاده طی می کنند

معاون ورزش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان گفت: همایش پیاده روی خانوادگی، یادبود شهدای گمنام منطقه راوند، جمعه 3 اسفند ماه در این منطقه بر گزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، سجاد مظفری تبار در تشریح برنامه های همایش پیاده روی خانوادگی اظهار داشت: برای یازدهمین دوره به منظور تجدید عهد با شهدای گمنام منطقه راوند و در راستای توسعه و ترویج فرهنگ ورزش همگانی و همچنین ایجاد نشاط روحی و سلامت جسمانی، آحاد مردم به همراه جمعی از خانواده های شهدا و ایثارگران و نیز علاقه مندان به پیاده روی با اهالی منطقه راوند همگام و همقدم می شوند.

وی با اشاره به اینکه برنامه همایش پیاده روی خانوادگی، یکی از سری برنامه های معاونت ورزش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان است که با همکاری مجمع محبان چهارده معصوم (ع) راوند برگزار می شود، یادآور شد : در همایش پیاده روی خانوادگی یادبود شهدای گمنام منطقه راوند، که از ساعت 8 ونیم صبح از میدان راوند شروع می شود، شرکت کنندگان بعد از پیمودن مسیر 4 کیلومتری با ذکر نام و یاد شهدا در مقبره نورالشهدا  گمنام راوند حاضر و در انتهای مسیر از برنامه های تدارک دیده شده فرهنگی ورزشی بهره مند می شوند.                                

معاون ورزش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، گرامی داشت شهدای کاشانی حادثه تروریستی خاش،  اجرای تئاتر با موضوع چهل سالگی انقلاب، سخنرانی، اجرای موسیقی حماسی، اهدا جوائز به حاضرین در این محفل نورانی بر اساس قرعه کشی تعرفه های ارائه شده را از برنامه های همایش پیاده روی خانوادگی ذکر کرد.

سجاد مظفری تبار یادآور شد: شهروندان کاشانی علاقه مند به این برنامه فرهنگی ورزشی می توانند روز جمعه 3 اسفند ماه  با حضور در میدان پانزده خرداد از ساعت 8 صبح با اتوبوس های سازمان اتوبوسرانی شهرداری در این همایش شرکت کنند.

وی ،ارج نهادن به مقام والای شهدا، تشویق مردم به ورزش به ویژه ورزش همگانی که نقش بسزایی در سلامت روان و جسم دارد و ایجاد روحیه نشاط و شادابی در جامعه را از جمله اهداف برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی راوند ذکر کرد.

 


نظرات کاربران