سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان

24 شهریور 1397 11:45 114 بازدید

1800هنرجو فارغ التحصیل شدند

اختتامیه دوره های آموزشی فرهنگ سراهای کاشان برگزار شد

اختتامیه دوره های آموزشی فرهنگ سراهای کاشان برگزار شد

مراسم اختتامیه دوره های آموزشی فصل تابستان فرهنگ سراهای کاشان با حضور هنرجویان و خانواده های آن ها در آمفی تئاتر روباز فرهنگ سرای مهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، در آستانه فرارسیدن فصل پاییز و شروع سال تحصیلی، مرکز آموزش فجر وابسته به سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان با اجرای برنامه های متنوع، مراسم پایان دوره های آموزشی ترم تابستان فرهنگ سراهای مهر، معراج، علامه فیض کاشانی و فرهنگ سرای المهدی و همچنین مجتمع فرهنگی هنری شهر را برگزار کرد.

در این برنامه، هنرجویان فرهنگ سراها که دوره های آموزشی خود را به اتمام رسانده بودند در حضور خانواده های شان به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری در قالب نمایش، مسابقه روباتیک، گویندگی، دومینو پرداختند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان در این مراسم، از مسئولین و مربیان مرکز آموزش فجر برای مدیریت اوقات فراغت شهروندان و تلاش آن ها برای ارائه خدمات آموزشی تشکر و قدردانی کرد.

مرتضی والی زاده با تاکید براینکه هدف از برگزاری دوره های آموزشی در مراکز تحت نظارت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برای ارائه خدمات متنوع آموزشی، فرهنگی، هنری،ورزشی و شهروندی است،ایجاد محیط آموزشی مناسب به منظور رفاه حال شهروندان و رفع نیازهای آموزشی را از دیگر اهداف برگزاری دوره های آموزشی ذکر کرد.

وی با اشاره به اینکه در در فصل تابستان یک هزار 798 نفر هنرجو در دوره های آموزشی فرهنگ سراها و مجتمع فرهنگی هنری شهر تحت نظارت سازمان شرکت کرده اند و آموزش نزدیک به پانزده هزار نفر ساعت دوره به بیش از هزار هنرجو توسط مرکز آموزش فجر انجام شده است،خاطر نشان کرد: در فصل بهار نیز 5 هزار دانش آموز در دوره های شهروندی این مرکز شرکت کرده و برای 50 نفر کارآفرینی شده است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان اذعان داشت: امید است هنرجویان با شرکت در دوره های آموزشی فرهنگ سراها و مجتمع فرهنگی هنری شهر، ضمن فراگیری  دوره های متنوع آموزشی از این دوره ها برای کسب و کار و نیز درآمد زایی و اشتغال نهایت بهره گیری را داشته باشند.

شایان ذکر است مرکز آموزش فجر، همزمان با مراسم پایانی دوره های آموزشی فرهنگ سراها و مجتمع فرهنگی هنری شهر  از مجموعه های وابسته به سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان،ضمن اهدا لوح تقدیر به مربیان و اساتید دوره های آموزشی، به منظور تبجیل از اساتید و هنرجویان، نمایشگاهی از دستاوردهای فرهنگی هنری هنرجویان شرکت کننده در دوره های آموزشی ترم تابستان نیز در فرهنگ سرای مهر این سازمان دائر کرد.

گفتنی است همزمان با فصل تابستان دوره های آموزشی متنوعی با هدف یادگیری در رشته های مختلف علوم قرآنی، هنری علمی ورزشی و ادبی با حضور اساتید مجرب در دو نوبت صبح و عصر ویژه کودکان، نوجوانان و بزرگ سالان در فرهنگ سراهای مهر، معراج، علامه فیض کاشانی و فرهنگ سرای المهدی و همچنین مجتمع فرهنگی هنری شهر  تحت نظارت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برگزار شد.


نظرات کاربران