سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان

07 مرداد 1398 08:29 208 بازدید

به نفع سیل زدگان:

آلبوم "ابراهیم" محسن چاووشی در کاشان نقد و تحلیل می شود

آلبوم "ابراهیم" محسن چاووشی در کاشان نقد و تحلیل می شود

نشست نقد و تحلیل آلبوم"ابراهیم"اثر محسن چاووشی در دانشگاه کاشان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کاشان، مدیر عامل سازمان با بیان این مطلب گفت: با حضور دوستداران محسن چاووشی و علاقه مندان به هنر موسیقی آلبوم"ابراهیم"نهمین آلبوم رسمی از این خواننده پاپ کشور مورد نقد و تحلیل قرار می گیرد.

مرتضی والی زاده اظهار داشت: نشست نقد و تحلیل آلبوم"ابراهیم"طی همکاری مشترک سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری و انجمن علمی جامعه شناسی دانشگاه کاشان دوشنبه 23 اردیبهشت ماه از ساعت 18 در تالار آزادی دانشگاه کاشان برگزار می شود.

وی اظهار داشت: در نشست نقد و تحلیل آلبوم"ابراهیم"مرتضی واحدیان و حسام شریفی به عنوان منتقد حضور خواهند داشت و موسیقی پاپ پس از انقلاب را مورد نقد و ارزیابی قرار داده و نظرات خود را مطرح خواهند کرد.

مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کاشان هدف از این نشست را ، حمایت و معرفی آثار موسیقی شاخص و آشنایی هر چه بیشتر مخاطبان با این آلبوم عنوان کرد.

شایان ذکر است تمامی درآمدهای حاصل از بلیت‌فروشی این مراسم به سیل زدگان کشور اختصاص می یابد.

گفتنی است آلبوم"ابراهیم"نهمین آلبوم محسن چاووشی است که با ترانه های حسین صفا و نیز تنظیم های محسن چاوشی، فرشاد حسامی و شهاب اکبری و با نوازندگی عادل روحنواز و میثم مروستی و توحید نوری، ۱۱ شهریور ۹۷ منتشر شد.

 

 


نظرات کاربران