سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان

13 اسفند 1397 09:58 349 بازدید

به مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س):

مادران و دختران کاشانی با یکدیگر رقابت کردند

مادران و دختران کاشانی با یکدیگر رقابت کردند

مسابقات ورزشی مادر و دختر به مناسبت ایام ولادت حضرت فاطمه(س) و هفته زن در کاشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، همزمان با ایام ولادت حضرت فاطمه(س) و هفته بزرگداشت مقام زن و نیز به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی، مسابقات مادر و دختر در مجموعه فرهنگی ورزشی شهدای لتحر برگزار شد.

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، هدف از برگزاری مسابقات ورزشی مادر و دختر را  ایجاد نشاط ، صمیمیت و رقابت سالم، تقویت روحیه ورزش و  همچنین تحرک در خانواده ها عنوان کرد.

مرتضی والی زاده گفت: با توجه به نیاز بانوان و در راستای رفاه و امکان استفاده بانوان از فضاها و امکانات ورزشی، مسابقات ورزشی مادر و دختر در رشته های  آمادگی جسمانی، طناب زنی و دارت برنامه ریزی شد که نزدیک به 150 نفر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی ضمن اشاره به اینکه مسابقات ورزشی مادر و دختر به همت امور بانوان و معاونت ورزش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برگزار شد، اظهار داشت: در پایان این رقابت علاوه بر معرفی نفرات برتر و تبجیل از آن‌ها، از بانوی 72 ساله بعنوان مسن ترین فرد شرکت کننده نیز با اهدا هدیه تقدیر شد.

شایان ذکر است مسابقات ورزشی مادر و دختر یکی از جمله برنامه های جشنواره زن و بعثت انقلاب کارگروه بانوان و خانواده فرمانداری بود که با استقبال بانوان روبرو شد.


نظرات کاربران