سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان

20 شهریور 1397 15:13 115 بازدید

در قالب کارگاه 2 روزه :

یوسف صیادی بازیگری جلوی دوربین را در کاشان آموزش داد

یوسف صیادی بازیگری جلوی دوربین را در کاشان آموزش داد

یوسف صیادی بازیگر سینما و تلویزیون ، یک دوره آموزش"بازیگری جلوی دوربین" را در فرهنگ سرای مهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برگزار کرد.

مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان با بیان این مطلب گفت: ورکشاپ بازیگری با حضور یوسف صیادی بازیگر سینما و تلویزیون با مشارکت کانون تبلیغات سوفیا  به مدت 2 روز در تالار مهرگان فرهنگ سرای مهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان تشکیل شد.

مهدی سقاپولادی اظهار داشت: این دوره آموزشی فرصتی استثنایی برای عزیزانی که علاقه مند به بازیگری، خصوصا بازیگری مقابل دوربین بودند و زمانی برای پیدا کردن استعدادهایشان نداشته اند را همراه با اعطای گواهینامه ویژه دوره مهیا نمود.
وی پیرامون سرفصل های آموزشی ورکشاپ 2 روزه بازیگری خاطر نشان کرد: در این کارگاه از الفبای بازیگری تا بازی مقابل دوربین، فن بیان و حرکت  صحیح ، چگونگی بیان کلمات  که یکی از اصول اساسی در بازیگری است به مخاطبان آموزش داده شد.

مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان  اظهار داشت: آموزش  و تمرین در ارتباط با حرکت صورت و اجزای بدن که یکی از اصول مهم دیگر است نیز در این کارگاه آموزش داده شد.

سقاپولادی با بیان اینکه در پایان این کارگاه از بین هنرجویان مستعد برای حضور در پروژه های سینمایی و تلویزیونی دعوت به عمل آمد، اظهار داشت: هنرجویان در دوره ۲ روزه"ورک شاپ آموزش بازیگری سینما و تلویزیون"با اصول بازیگری جلوی دوربین، اتدهای نمایشی، فن بازیگری، فن بیان، بازیگر و بدنش، بازیگر و نگاهش، بازیگر و فکرش آشنا شدند.

شایان ذکر است،دوره آموزش"بازیگری جلوی دوربین" طی همکاری مشترک سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان و کانون تبلیغات سوفیا با همیاری فرهنگ سراهای مهر و معراج این سازمان با حضور 40 هنرجو برگزار شد.

یوسف صیادی متولد سال ۱۳۴۸در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است. وی فعالیت خود را از سال  ۱۳۶۸ با ساخت فیلم کوتاه ۸ میلی‌متری و بازی و کارگردانی مجموعه جنگ جوان در سال (۱۳۷۱) و مجموعه پرواز ۵۷ آغاز کرد و با حضور و بازی در مجموعه ئ تلویزیونی طنز و پُرمخاطب ساعت خوش که در سال ۱۳۷۲ از شبکه ۲ سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش گردید  و همچنین سریال تلویزیونی معمای شاه و فیلم اخراجی های 3به شهرت رسید.


نظرات کاربران