سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان

21 مهر 1397 10:02 114 بازدید

با برگزاری مسابقه کتابخوانی در کاشان صورت می گیرد:

رقابت اهالی پایتخت کتاب ایران‌ برای گریه های عاشقی

رقابت اهالی پایتخت کتاب ایران‌ برای گریه های عاشقی

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان از برگزاری مسابقه کتابخوانی با عنوان"گریه های عاشقی"در کاشان پایتخت کتاب ایران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان،مرتضی والی زاده گفت: این مسابقه با هدف احیای قیام امام حسین(ع) و به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی و همچنین ایام اربعین حسینی به همت مجتمع فرهنگی هنری شهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برگزار می شود.
وی اظهار داشت:این مسابقه یکی از سری برنامه های معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان است که همسو با سایر برنامه های ترویجی"کاشان پایتخت کتاب ایران" از کتاب"منم کشته گریه" نوشته اصغر غلامرضایی درخصوص‌روایات و ثواب اشک بر حضرت سیدالشهدا(ع) برنامه ریزی شده است.
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان درباره چگونگی شرکت در این مسابقه گفت: علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه می توانند با مراجعه به فرهنگ سراهای مهر،معراج،علامه فیض کاشانی و فرهنگ سرای المهدی و همچنین مجتمع فرهنگی هنری شهر از مراکز تحت نظارت این سازمان،  کتاب به همراه پرسش نامه را دریافت و ضمن بهره مندی از اجر معنوی مطالعه آن در مسابقه کتابخوانی"گریه های عاشقی"شرکت کنند.
والی زاده،ترغیب و تشویق شهروندان" کاشان پایتخت کتاب ایران" نسبت به فرهنگ کتاب و کتاب خوانی،ترویج‌پیام ها و ارزش های قیام حضرت ابا عبداله(ع) ، قرار گرفتن کتاب در سبد خرید خانواده ها و تثبیت فرهنگ مطالعه به عنوان یک فرهنگ عمومی در جامعه را از اهداف برگزاری این رویداد فرهنگی در "کاشان پایتخت کتاب ایران"عنوان کرد.
وی اظهار داشت: مهلت شرکت در مسابقه و تکمیل پرسش نامه روز  ۲۴ آبان ماه همزمان با روز کتاب و کتاب خوانی است و در پایان موعد مسابقه،به قید قرعه از برگزیدگان این مسابقه با اهدا جوائز نفیس تقدیر خواهد شد.
شایان ذکر است مسابقه کتابخوانی"گریه های عاشقی"به همت مجتمع فرهنگی هنری شهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان و باهمکاری معاونت علمی پژوهشی حوزه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی (ع) سپاه کاشان در این شهر برگزار می شود.


نظرات کاربران