سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان

16 تیر 1399 11:24 34 بازدید

مدیر فرهنگ سرای مهر عنوان کرد:

رویکرد جشن میلاد خورشید خلق لحظات شاد و غلبه بر استرس کرونا بود

رویکرد جشن میلاد خورشید خلق لحظات شاد و غلبه بر استرس کرونا بود

با هدف خلق لحظات شاد و غلبه بر استرس کرونا، طی همکاری مشترک قرارگاه جهادی و خدمات اجتماعی محمدرسول‌اله(ص) شهرک خاتم الانبیاء و فرهنگ‌سرای مهر سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، ویژه برنامه جشن میلاد خورشید ویژه ولادت امام رضا(ع) در آمفی تئاتر روباز شهرک خاتم الانبیاء(مسکن مهر) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، مدیر فرهنگ‌سرای مهر پیرامون برگزاری این برنامه گفت: با توجه به اینکه حمایت از فعالیت‌های فرهنگی و هنری یکی از اولویت‌های سازمان است، فرهنگ‌سرای مهر تلاش کرد تا با همکاری در جشن میلاد خورشید و اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و مذهبی، ساعاتی شاد و مفرح را برای اهالی شهرک خاتم‌الانبیاء در خصوص مقابله با استرس ناشی از شیوع مجدد کرونا مهیا کند.

  مهدی سقاپولادی خاطر نشان کرد: این فعالیت به عنوان نخستین برنامه‌‌ای بود که در آمفی تئاتر  تازه تاسیس توسط شهرداری منطقه 4 با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در قالب اجرای مسابقه و اهدا جوایز، موسیقی، مولودی خوانی و پخش کلیپ برگزار شد.

مدیر فرهنگ‌سرای مهر یادآور شد: از اسفند ماه سال گذشته با توجه به شیوع کرونا برنامه‌های فرهنگی، هنری فرهنگ‌سرای مهر به سمت فضای مجازی هدایت شده‌ است و این مجموعه در پی شیوع ویروس کرونا و برای رعایت نکات بهداشتی و عمل به شعار«درخانه بمانیم» با استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی به شهروندان خدمات آموزشی، فرهنگی و هنری ارائه کرد.

سقاپولادی در ادامه با بیان اینکه با در نظر گرفتن این موضوع که ویروس کرونا رفتنی نیست و همزیستی با این ویروس هم بعید و دور از ذهن نیست، گفت: امیدواریم با کمک هنرمندان و فعالان عرصه فرهنگی و هنری بتوانیم با اجرای برنامه‌های متنوع ضمن خلق لحظات شاد، همزیستی با این ویروس را به شهروندان آموزش دهیم.


نظرات کاربران