سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان

04 شهریور 1397 14:16 162 بازدید

در کاشان پایتخت کتاب ایران اتفاق افتاد:

کاشانی ها در دو و میدانی کتاب رونمایی کردند

کاشانی ها در دو و میدانی کتاب رونمایی کردند

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، مراسم رونمایی از کتاب"عکاسی دیجیتال" با حضور شرکت کنندگان در مسابقه دو و میدانی و خانواده های آن ها برگزار شد.

معاون ورزش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان گفت: با توجه به انتخاب"کاشان به عنوان پایتخت کتاب ایران" و به مناسبت روز جهانی عکاسی، همزمان با برگزاری مسابقه "دو و میدانی" که به مناسبت عید قربان به همت معاونت ورزش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان و مجمع محبان اهل بیت (ع) برگزار گردید از کتاب "عکاسی دیجیتال" تالیف طیبه ابریشم کش رونمایی شد.

سجاد مظفری تبار با تاکید براینکه اقدامات فرهنگی و معرفی کتاب‌های مفید گام مهمی برای گسترش فرهنگ کتابخوانی است و بدون شک تداوم و حمایت از چنین فعالیت‌هایی امکان توزیع عادلانه مطالعه برای همگان را در جامعه فراهم می‌کند، خاطر نشان کرد: کتاب "عکاسی دیجیتال"در 200 نسخه در 314 صفحه توسط سوره تماشا منتشر و برای بهره مندی علاقه مندان به هنر عکاسی وارد بازار نشر شد.

  وی با اشاره به درج عنوان" کاشان پایتخت کتاب ایران" بر روی لباس شرکت کنندگان این مسابقه در جهت علاقه مندی نوجوانان و جلب توجه خانواده ها به کتاب و کتاب خوانی، هدف از برگزاری مسابقه"دو و میدانی"را ایجاد انگیزه در کودکان و نوجوانان، شناخت استعداد ها در این رشته ورزشی و همچنین ارتقای سطح ورزشکاران به منظور اعزام آنان به مسابقات استانی و کشوری دو و میدانی ذکرکرد.

معاون ورزش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان پیرامون برگزاری مسابقه" دو و میدانی" گفت: در این مسابقه  60 شرکت‌کننده در رده‌های سنی8 تا 12 سال با پیمودن مسیر 2 کیلومتری از چهار راه آیت اله کاشانی به سمت خیابان باب الحوائج مرکز مجمع محبان اهل بیت (ع) با یکدیگر به رقابت پرداختند.

معرفي برترين هاي مسابقه"دو و میدانی "

مسابقه"دو ومیدانی" قهرمانی عید قربان با 60  نفرشرکت کننده و معرفي برگزيدگان به پایان رسید.

سجاد مظفری تبار افزود: در مسابقه"دو و میدانی"که در راستای شناخت استعدادهای بالقوه و کسب موفقیت بیشتر ورزشکاران درسنین و در سطوح بالاتر برگزار شد ، محمد چهارباغی موفق شد ضمن قرار گرفتن در جایگاه اول ، دوچرخه و مدال این مسابقه را از آن خود کند.

وی یادآورشد: همچنین در این مسابقه الیاس بابایی و علی رحیمی به ترتیب در جایگاه دوم و سوم این مسابقه قرار گرفتند واز پرهام عامری با اهدا جایزه به عنوان کوچک ترین شرکت کننده  تقدیر شد.

معاون ورزش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشانی اظهار داشت:  در پایان این برنامه ورزشی، با اهدای جوایز به 5 نفراز برگزیدگان به قید قرعه به نام های روح اله خادم، یوسف محمد تقی زاده، متین ظهریان،  محمدامین حسن زاده و  علی کاظمیان قمصری تبجیل شد.

گفتنی است شرکت در مسابقه"دو و میدانی" برای همه شرکت‌کنندگان سنین 8 تا 12 سال پسر آزاد اعلام شده بود و این مسابقه با همکاری پلیس راهور و هئیت دو و میدانی با حمایت مالی آموزشگاه فنی وحرفه ای تدوینگران برتر و همچنین شهربازی بام شهر کاشان برگزار شد و نیز منازل مسکونی کلیه شرکت کنندگان در این مسابقه به مدت یک سال در برابر حادثه آتش سوزی توسط بیمه پاسارگاد نمایندگی عسگری به صورت رایگان بیمه شد.                                                                                                                                               

 


نظرات کاربران