سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان

11 شهریور 1397 09:34 137 بازدید

در کاشان شهر پر نشاط رقم خورد:

کاشانی ها در ایستگاه نشاط با یکدیگر رقابت کردند

کاشانی ها در ایستگاه نشاط با یکدیگر رقابت کردند

 "ایستگاه نشاط"در پارک های کاشان بعد از چند شب فعالیت به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، معاونت ورزش این سازمان در اقدامی درخور توجه  همزمان با دهه امامت و ولایت اقدام به برگزاری"ایستگاه نشاط"در پارک های سطح شهر کاشان با پیام"کاشان شهر پرنشاط"  کرد.

معاون ورزش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان گفت: پرکردن اوقات فراغت کودکان، نوجوانان و جوانان در فصل تابستان از دغدغه‌های مهم معاونت ورزش سازمان بوده و هست و به همین منظور با برگزاری"ایستگاه نشاط"هر شب اقدام به برگزاری یک مسابقه نمودیم تا شرکت کنندگان در یک فضای سالم به بالندگی برسند.

سجاد مظفری تبار با تاکید بر اینکه یکی از اقدامات معاونت ورزش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، برگزاری برنامه ها و مسابقات ورزشی برای عموم شهروندان می باشد، افزود: در دهه امامت و ولایت هر شب از ساعت 10 شب، یک مسابقه در پارک های آیت اله مدنی، جوان،ملت و پارک لاله و نیز زمین چمن مصنوعی شهرک خاتم الانبیاء در قالب "ایستگاه نشاط" اجرا شد که مورد توجه حاضرین در این پارک ها  قرار گرفت.

وی با توجه به اهمیت پویایی و سلامت و همچنین نقش بی‌بدیلی که ورزش در جسم و روان انسان‌ها می‌گذارد، اظهار داشت: این سازمان فعالیت‌های ورزشی متعدد و متنوعی را در لیست برنامه‌های خود  قرار داده که یکی از آن ها تشکیل"ایستگاه نشاط" در فاصله عید قربان و غدیر و شامل مسابقات دارت، طناب کشی و بازی های فکری بود.

 


نظرات کاربران