سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان

08 فروردین 1398 13:31 60 بازدید

شهردار کاشان:

تعاملات اجتماعی مبتنی بر ارزش های فرهنگی است

تعاملات اجتماعی  مبتنی بر ارزش های فرهنگی است

شهردار کاشان گفت: تلاش در جهت توسعه تعاملات اجتماعی، مبتنی بر ارزش های فرهنگی وظیفه سازمان فرهنگی ورزشی  شهرداری است .

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، سعید ابریشمی راد در دیدار نوروزی با مدیر عامل، مدیران و کارمندان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، به نقش فرهنگ و تاثیر آن در توسعه تعاملات اجتماعی اشاره کرد.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه روابط اجتماعی ساده ترین عنصر زندگی مشترک انسان ها است که برای دست یابی به اهداف انجام می شود، به منظور افزایش تعاملات اجتماعی مبتنی بر ارزش های فرهنگی لازم است سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری در راستای ارتقای سطح فرهنگ جامعه کوشا بوده و تلاش مضاعف داشته باشد.

شهردار کاشان با بیان اینکه تعاملات اجتماعی در کاشان به عنوان یک ارزش محسوب می شود، افزود: شایسته است سازمان فرهنگی ورزشی در راستای  توسعه تعاملات اجتماعی مبتنی بر ارزش های فرهنگی گام بر دارد تا جایگاه شهرداری و مدیریت شهری را هر چه بهتر به همشهریان معرفی کند.

ابریشمی راد تاکید کرد: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری علاوه بر پرداختن به مسائل و  آموزش های فرهنگ شهروندی وظیفه دارد به منظور گسترش تعاملات اجتماعی با اجرای برنامه های فرهنگی برای پیشرفت و آبادانی شهر به این امر کمک کند.

مرتضی والی زاده مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان نیز در این دیدار به تاثیرات فرهنگ در جامعه اشاره کرد و گفت: این سازمان با تدارک بیش از یکصد برنامه متنوع فرهنگی هنری و ورزشی در قالب چهارمین جشنواره نوروزی منطقه فرهنگی کاشان میزبان مهمانان و گردشگران نوروزی است.

شایان ذکر است در دیدار نوروزی با سعید ابریشمی راد شهردار کاشان، معاونین اداری مالی، فنی و عمرانی، برنامه ریزی و هماهنگی و  مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان به همراه کارمندان و پرسنل خود حضور داشتند.


نظرات کاربران