سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان

12 شهریور 1397 10:17 147 بازدید

طی مراسمی در سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان:

تقدیر و خداحافظی از همکار بازنشسته سازمان صورت گرفت

تقدیر و خداحافظی از همکار بازنشسته سازمان صورت گرفت

مدیر عامل ، معاونین و همکاران سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان از آقای محمد ارزنده که به افتخار بازنشستگی نایل شد ،تبجیل کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان ، مراسم تقدیر از آقای محمد ارزنده  به پاس یک عمر تلاش و خدمت صادقانه با حضور مدیرعامل، معاونین، جمعی از مدیران و پرسنل این سازمان  در مجتمع فرهنگی هنری شهر برگزار شد.

در ابتدای این برنامه مدیر عامل سازمان، وظیفه شناسی وتلاش در انجام مطلوب وظایف اداری را از ویژگی های این همکار برشمرد و بر لزوم بهره گیری همکاران جوان تر از تجربه همکاران باسابقه و بازنشسته تاکید کرد .

مرتضی والی زاده در قسمتی از سخنانشان از کلیه همکاران و حاضرین در جلسه تشکر و قدر دانی نموده و اظهار داشت: موفقیت امروز سازمان مرهون زحمات و تلاش های مدیران و پرسنل خدوم و زحمت کش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان می باشد.

شایان ذکر است در این برنامه مرتضی والی زاده مدیر عامل و مصطفی حسن زاده معاون اداری مالی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان با اهدا هدیه و لوح تقدیر از سادات این سازمان آقایان سیدرضاهاشمی سیدرضاحائری سیدابوالفضل بنی حسینی سیدمجتبی صدری سیدمهدی مجدالاشرافی سیدابراهیم سیدی سیدسعید جعفرزاده سیدهادی مسعودی علوی و سید مجتبی حسینی تبجیل نمودند.  

پخش مستند ویروس درخصوص عیدغدیر خم ، مولودی خوانی  توسط آقای غلامپور ،تقدیر محمد زارع مدیر فرهنگ سرای علامه فیض کاشانی از آقای محمد ارزنده به جهت فعالیت ایشان در این فرهنگ سرا و تبجیل از 9 نفر سادات سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان از جمله برنامه های این روز بود.

 


نظرات کاربران