سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان

11 اردیبهشت 1398 08:00 325 بازدید

در راستای بهسازی فرهنگ سرای علامه فیض کاشانی:

تقدیر از مدیریت، معاونین و پرسنل شهرداری منطقه 3 کاشان صورت گرفت

تقدیر از مدیریت، معاونین و پرسنل شهرداری منطقه 3 کاشان صورت گرفت

فرهنگ سرای علامه فیض کاشانی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کاشان، در راستای بهسازی فرهنگسرا از خدمات ارائه شده و  اقدامات صورت گرفته توسط مدیریت و پرسنل شهرداری منطقه 3 تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کاشان در جنگ شادیانه که به مناسبت اعیاد شعبانیه و با حضور تعدادی از اعضاء شورای اسلامی شهر کاشان برگزار شد با اهدای هدیه از سید محمدرضا متشکره مدیر شهرداری منطقه 3 ، معاونین و جمعی از پرسنل این منطقه به واسطه تلاش و کوشش در راستای بهره برداری و افتتاح فرهنگ سرای علامه فیض کاشانی تحت مدیریت این سازمان تبجیل به عمل آورد.
بر اساس این گزارش اجرای استند آپ کمدی با موضوع مسائل و مشکلات موجود در حوزه مدیریت شهری و موسیقی از جمله برنامه های جنگ شادیانه  بود که در تالار ملاصدرای فرهنگ سرای علامه فیض کاشانی برگزار شد.

مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کاشان در حاشیه برگزاری این برنامه  با بیان اینکه وجود فرهنگ سرا یکی از ملزومات شهر است، همگرایی و هم افزایی را  از اصلی ترین وظایف مدیریت شهری در خدمات رسانی مطلوب به شهروندان  عنوان کرد که موجب رضایت عمومی می گردد.

مرتضی والی زاده  با تاکید به نقش فرهنگ سرا‌ها در ارتقاء سطح فرهنگ عمومی، ابراز امیدواری کرد: راه اندازی فرهنگ سرای علامه فیض کاشانی در منطقه محروم سرآغازی باشد برای حرکت یکپارچه و همگانی به سوی ارتقاء فرهنگ شهروندی و این فرهنگ سرا، تبدیل به مکانی مناسب برای اهالی منطقه 3 شود .

شایان ذکر است برای ساخت تالار اجتماعات و محوطه سازی در فرهنگ سرای علامه فیض کاشانی یک میلیارد و پانصد میلیون تومان هزینه شده است.


نظرات کاربران