سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان

28 اسفند 1397 09:18 382 بازدید

با ابلاغ احکام مسئولیت:

پازل هیات سوارکاری کاشان کامل شد

پازل هیات سوارکاری کاشان کامل شد

رئیس هیات سوارکاری کاشان، اعضای جدید این هیات را معرفی کرد.

به گزارش کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی هیات سوارکاری کاشان، از سوی  دکتر مرتضی والی زاده رئیس هیات سوارکاری و مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، اعضای جدید این هیات معرفی شدند.

رئیس هیات سوارکاری با بیان اینکه اعضای هیات سوارکاری با ابلاغ حکم مسئولیت فعالیت خود را آغاز کرده اند، گفت: امید است با معرفی اعضاء، شاهد بهبود کارایی در امور اجرایی و حرکت رو به رشد هیات سوارکاری باشیم.

والی زاده با توجه به اینکه پرداختن به رشته سوار کاری  توصیه پیامبر گرامی اسلام (ص) است، با آرزوی موفقیت و سربلندی برای تمامی اعضائ این هیات، حمایت همه جانبه آن ها را برای توسعه این رشته در شهر کاشان خواستار شد.

وی در احکام جداگانه ای ، سید مهدی مجدالاشرافی را  به سمت نائب رئیس آقایان ، نرگس کافیان  را  به عنوان نائب رئیس بانوان، مهدی علیخانی را در سمت دبیر و مسئول کمیته آموزش و استعدادیابی، بهروز گرانمایه را به سمت مسئول کمیته زیرساخت و امکانات، مرتضی مقامی را در سمت مسئول کمیته مربیان و مرتضی حلاج باشی را به عنوان مسئول کمیته مهارت های فردی هیات سوارکاری کاشان منصوب کرد.

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان همچنین ، سجاد مظفری تبار  را به عنوان مسئول کمیته مسابقات و داوران هیات سوارکاری، فروغ صالحی شهرابی را به سمت مسئول امور اداری ودبیر کمیته مسابقات و داوران، مهدی سقاپولادی را مسئول کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی و همچنین  الهه بدخشان را به عنوان دبیر کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی هیات سوارکاری کاشان معرفی کرد.

 رئیس هیات سوارکاری از سمیه آبیار کاشی به عنوان مسئول امور جوانان ، الهام بلال در سمت خزانه‌دار، زهرا نیاسری مسئول کمیته همایش و زیبایی اسب، جابر ماجدی به سمت مشاور رئیس هیات در امور مالی- پشتیبانی و بازرگانی، مهدی وجگونی به سمت مسئول کمیته کورس و استقامت و نیز رضا کاظمی به عنوان مسئول کمیته جانبازان و معلولین هیات سوارکاری کاشان نام برد.

وی ، رضا کاظمی، سید مهدی مجدالاشرافی،نرگس کافیان، مهدی علیخانی، عبدالرسول جهادی نائینی،تقی حجازی، حسین حسین زاده، سید مرتضی حسینی، ابوالفضل کریمشاهی، علیرضا واحد پور و حسن اسماعیلی را  هم به عنوان اعضائ هیات رئیسه هیات سوارکاری  کاشان معرفی کرد.

گفتنی است، مرتضی والی زاده رئیس هیات سوارکاری کاشان،  توسعه،  تعمیم و اشاعه فرهنگ سوارکاری، ارتقاء سطح علمی و عملی علاقه مندان به این رشته و فراهم نمودن زمینه مساعد در جهت گسترش رشته ورزشی سوارکاری را از مهم ترین اولویت های کاری خود ذکر کرد.

شایان ذکر است هیات سوارکاری کاشان یکی از43 هیات ورزشی کاشان است که زیر نظر اداره ورزش و جوانان این شهر فعالیت می کند.

 


نظرات کاربران