سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان

21 تیر 1399 14:31 617 بازدید

ساز اهالی موسیقی کاشان آبان کوک می شود :

زمان برگزاری نخستین جشنواره منطقه ای موسیقی سنتی مهر مشخص شد

زمان برگزاری نخستین جشنواره منطقه ای موسیقی سنتی مهر مشخص شد

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، زمان برگزاری نخستین «جشنواره موسیقی سنتی مهر» را آبان ماه سال جاری در فرهنگ‌سرای مهر این سازمان اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، محمد حسین واحدیان با بیان اینکه نخستین «جشنواره  منطقه‌ای موسیقی سنتی مهر» 9 تا 13 آبان ماه امسال برگزار می‌شود، گفت: پیش‌تر قرار بود این جشنواره از 25 تا 29 فروردین ماه در دو بخش رقابتی و غیر رقابتی برگزار شود که به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا به تعویق افتاد.

نایب رئیس شورای هنر ،رونق بخشیدن به حیات موسیقی، ایجاد انگیزه برای استمرار فعالیت‌های هنری و ایجاد فضایی مناسب برای تعاملات هنری را از مهم‌ترین اهداف برگزاری این جشنواره فرهنگی هنری‌عنوان کرد و افزود: این رویداد یک سرمایه اجتماعی بی نظیر است چرا که امکان استفاده از ظرفیت‌های هنری، مشارکت گسترده استادان برجسته موسیقی و شناسایی استعدادهای درخشان را فراهم می‌کند.

واحدیان با اشاره به اینکه جشنواره «منطقه‌ای موسیقی سنتی مهر کاشان» با تلاش شورای هنر شهرداری و با همکاری آموزشگاه‌های موسیقی با حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان برگزار می‌شود گفت:این جشنواره تلاشی است در جهت  تکاپوی بیشتر در میان نسل جوان و موسیقی‌دانان چرا که معتقدیم منطقه کاشان از استعدادهای بی نظیری در این حوزه برخوردار است.

 


نظرات کاربران