سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان

22 تیر 1399 14:40 195 بازدید

با رویکرد کیفیت بصری شهر:

زنگ رقابت هنرمندان هنرهای تجسمی برای دیوار مدارس کاشان به صدا درآمد

زنگ رقابت هنرمندان هنرهای تجسمی برای دیوار مدارس کاشان به صدا درآمد

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان با همراهی هنرمندان عرصه هنرهای تجسمی به مناسبت بازگشایی مدارس «طرح دیوارنگاری مدارس شهر» را با همکاری اداره آموزش و پرورش به مسابقه گذاشت.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، مدیر فرهنگی و هنری سازمان با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه بسیاری از فعالیت‌های فرهنگی و هنری به علت پیشگیری از شیوع کرونا تعطیل شده است، در راستای کیفیت بصری شهر و ارتقاء روحیه نشاط و امید «طرح دیوارنگاری مدارس» شهر کاشان با دعوت از هنرمندان و دانشجویان هنرهای تجسمی آغاز شد.

بهنام اعتمادی با بیان اینکه این رویداد می‌تواند ضمن کیفیت بصری، یک گام موثر در مسیر افزایش روحیه امید در بین شهروندان باشد، زیباسازی هدفمند دیوارهای بیرونی مدارس کاشان، ایجاد زمینه برای بروز خلاقیت‌های هنری مرتبط و انتقال پیام‌های ساده از طریق دیوارنگاری را از اهداف مهم این رویداد دانست.

وی موضوعات برگزاری این طرح را در سه بخش آموزش شهروندی( مقررات شهری، مشارکت شهروندی، قوانین راهنمایی و رانندگی، حفاظت از فضاهای شهری، حفظ تمیزی شهر)، آموزش عمومی( سلامت، بهداشت، تغذیه و ورزش) و موضوع آزاد عنوان کرد و گفت: علاقه‌مندان تا 15 مرداد ماه می‌توانند با ارسال 3 اثر به دبیرخانه دائمی رویدادهای فرهنگی هنری واقع در کاشان - بلوار دانشجو- سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان در این رویداد شرکت کنند.

مدیر فرهنگی و هنری با تاکید بر اینکه آثار شرکت داده شده در این رویداد فرهنگی هنری متعلق به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان است، خاطر نشان کرد: هیئت داوران 17مرداد ماه به داوری آثار خواهند پرداخت و بعد از اعلام اسامی برندگان در بازه زمانی اول تا پانزدهم شهریورماه هنرمندانی که آثارشان پذیرفته شده به اجرای آثار بر روی دیوار بیرونی مدارس خواهند پرداخت.

شایان ذکر است هنرمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی mehr.festival در اینستاگرام مراجعه و اخبار تکمیلی فراخوان «طرح دیوارنگاری مدارس شهر» را از این صفحه دنبال کنند.


نظرات کاربران