سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان

08 آبان 1402 23:26 62 بازدید

با طنین مقدس نام حضرت علی(ع):

اجتماع ورزشکاران و مربیان ایستگاه‌های ورزش در میدان کمال‌الملک رقم خورد

اجتماع ورزشکاران و مربیان ایستگاه‌های ورزش در میدان کمال‌الملک رقم خورد

همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش، سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان با همکاری هیئت ورزش‌های همگانی اقدام به برگزاری همایش ورزش صبحگاهی در میدان کمال‌الملک کرد. 

این برنامه با پیام«ورزش، تندرستی، ایران قوی»با حضور ورزشکاران ۶ ایستگاه ورزشی تحت نظارت این سازمان با همراهی شهردار کاشان و جمعی از پیشکسوتان، مربیان و ورزشکاران برگزار شد. 

کیومرث محمدپور شهردار کاشان در این برنامه در سخنانی با بیان اینکه جامعه نیازمند توجه به ورزش برای برون رفت از آسیب‌های اجتماعی است، بر لزوم افزایش تندرستی و نشاط اجتماعی شهروندان از طریق توسعه ورزش‌های همگانی و ترویج ورزش در خانواده و جامعه تاکید کرد. 

افزون بر انجام ورزش و نرمش دسته جمعی ورزشکاران و مربیان ایستگاه‌های ورزشی و معرفی ۶ ایستگاه فعال، سعید حلاج باشی دکترای فیزیولوژی ورزش پیرامون تاثیر ورزش بر سلامت جسم و نشاط روان سخن گفت و چند حرکت ورزشی نیز اجرا کرد. 
 
در این برنامه که اجرای آن را حسن بیشه‌ای به عهده داشت، عباس صمدزاده ورزشکار پیشکسوت به مدح حضرت علی بن ابيطالب ( ع ) پرداخت و پایان بخش این اجتماع تقدیر از محمد مشرقی، علی معیری، علی ابوالفضلی، جلال شربتی و مسعود رجایی به عنوان مربیان ایستگاه‌های ورزش همگانی بود.


نظرات کاربران