سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان

18 مهر 1396 13:08 149 بازدید

حرکت کاروان دوچرخه سواری دارالمومنین در روز پنجم

«غریب الغربا» به گرگان رسید/رکابزنان کاشانی از مرز 700 کیلومتر گذشتند

«غریب الغربا» به گرگان رسید/رکابزنان کاشانی از مرز 700 کیلومتر گذشتندکاروان دوچرخه سواری غریب الغربا در روز پنجم به مرکز استان گلستان رسید.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، این کاروان دوچرخه سواری در روز پنجم حرکت خود مسافت حدود 100 کیلومتری تا گرگان را رکاب زدند تا مجموع طول مسیر رکابزنی آنان به حدود 700 کیلومتر برسد.
پیش از این کاروان دوچرخه سواری «غریب الغربا»، از شهرهای قم، بومهن، دماوند، فیروزکوه، سوادكواه، شیرگاه، قائم شهر،‌ساری، نکا، بهشهر، بندر گز و... عبور کرده بودند.
دوچرخه سواران کاشانی ششمین روز حرکت خود را به سمت گالیکش ادامه می دهند و در این روز از شهرهای علي آباد كتول و آزاد شهر نیز گذر می کنند.
علاوه بر سجاد مظفری تبار به عنوان سرپرست، سید علي حسيني، مرتضي نوروزي، حسين كچوئي، حسين خرم آبادي، هادي امانت كار، مصطفي كريم پور، مختار مختص آبادي، امير خيامي، مهدي مصيبي و غلام همايوني رکاب‌زنان تیم دوچرخه سواری غریب الغربا را تشکیل می دهند.
کاروان دوچرخه سواری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان با عنوان «غریب الغربا» برای هجدمین سال متوالی، مسیر یک هزار و 300 کیلومتری خود را از مشهد اردهال به سمت مشهد الرضا(ع) با عبور از 28 شهر کشور به مدت 10 روز رکاب می زنند.
انتهای خبر/


نظرات کاربران