سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان

02 شهریور 1399 13:39 717 بازدید

در بزرگداشت شهید مدافع سلامت عنوان شد:

اعتلای شعائر دینی و مذهبی منوط به ایثارگری شهداست

اعتلای شعائر دینی و مذهبی منوط به ایثارگری شهداست

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، اعتلای شعائر دینی و مذهبی را منوط به ایثار و فداکاری شهدا دانست.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان، سید علی‌رضا مروجی در مراسم بزرگداشت مقام شامخ شهید مدافع سلامت دکتر مجید فرهاد که با تلاش فرهنگ‌سرای علامه فیض‌کاشانی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان برگزار شد، گفت: کادر بهداشت و درمان در زمان شیوع کرونا همچون رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، مردانه ایستادگی کردند.

وی با بیان اینکه یاد شهید فرهاد و آرمان‌های ایشان همیشه در ذهن ما وجود دارد، بیان کرد: کادر بهداشت و درمان پس از شیوع کرونا، ایثاری از جنس فداکاری ایثارگران نشان دادند و برخی از آن‌ها همچون شهید فرهاد در مسیر حفظ سلامت مردم، جان خود را از دست دادند‌.

رئیس دانشگاه علوم‌ پزشکی در این آیین زحمات و تلاش‌های مجاهدانه سعید ابریشمی‌راد شهردار کاشان و نیز مدیران شهرداری در راستای پیشگیری و مقابله با کرونا را ستایش کرد.

مروجی در ادامه، حسن تدبیر و اقدامات شهرداری و سازمان‌ فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان را به پاس مشارکت در اجرای برنامه‌های سلامت محور با هدف مقابله با ویروس کرونا ستودنی ذکر کرد.

به گفته مروجی کسانی که در راه صیانت و ارتقاء سلامت جامعه تلاش می‌کنند، شایسته پاداش دنیوی و اخروی هستند.

گفتنی است بزرگداشت مقام شامخ شهید مدافع سلامت دکتر مجید فرهاد در آستانه ماه محرم و فرارسیدن روز پزشک با حضور مدیران و مسئولین شهری برگزار شد.
 

 


نظرات کاربران