سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان

30 آبان 1397 14:01 115 بازدید

باهدف کاهش طلاق:

برگزاری ۱۲ همایش و کارگاه بصورت هفتگی در شهر کاشان

برگزاری ۱۲ همایش و کارگاه بصورت هفتگی در شهر کاشان

مدیر اجتماعی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان با بیان اینکه طلاق اکنون حادترین معضل اجتماعی کاشان است، از برگزاری ۱۲ همایش و کارگاه با هدف تحکیم بنیان خانواده و کاهش طلاق در فرهنگسراها، سراهای‌محله و برخی مراکز فرهنگی مناطق آسیب پذیر بصورت هفتگی و رایگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، سید هادی مسعودی علوی، از برگزاری همایش‌ها و کارگاه‌های مهارت های زندگی با هدف پبشگیری از طلاق و تحکیم بنیان خانواده خبرداد و افزود: این برنامه های رایگان و به صورت هفتگی در فرهنگسراها، سراهای محله و برخی مراکز فرهنگی آسیب پذیر شهر کاشان برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه برخی طلاق ها بر سر مسائلی ناچیز صورت می گیرد، تأکید کرد: اساتید در این برنامه ها به تبیین مهارتهای زندگی با محوریت شش موضوع احصاء شده در کمیته طلاق شهرستان کاشان و همچنین تشریح شرایط بعد از طلاق برای زوجین خواهند پرداخت.
مدیر اجتماعی سازمان فرهنگی ورزشی با اشاره به تفاهم نامه منعقد شده با اداره بهزیستی کاشان، گفت: این همایش‌ها و کارگاه‌ها یکی از سری برنامه های حوزه اجتماعی معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان است  که در راستای اجرایی کردن این تفاهم نامه برگزار می شود.

مسعودی علوی یادآور شد: سلسله کارگاه های مهارت های زندگی به صورت هفتگی و رایگان در سراهای محله شهید صنعتکار، شهدای خزاق، شهید معمار، شهید محتشمی، شهدای حسن آباد، شهیدان رضازاده و سرای محله خاتم الانبیاء و همچنین فرهنگ سراهای مهر، علامه فیض کاشانی و فرهنگ سرای المهدی ، مجتمع فرهنگی هنری شهر تحت نظارت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان و پایگاه بسیج خواهران واقع در منطقه طاهر آباد تشکیل می شود.


نظرات کاربران