سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان

28 آذر 1397 14:01 103 بازدید

با رکاب زنی مسیر پنج کیلومتری:

پنج شنبه های بدون خودرو به ایستگاه تئاتر مهر در کاشان رسید

پنج شنبه های بدون خودرو به ایستگاه تئاتر مهر  در کاشان رسید

معاون‌ورزش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، از اجرای طرح"پنج شنبه های بدون خودرو"همزمان با برگزاری جشنواره ملی تئاتر مهر در این شهر خبر داد .

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان، سجاد مظفری تبار اظهار کرد: پویش"پنج شنبه های بدون خودرو" که با هدف ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و همچنین استفاده از  حمل و نقل عمومی در دستور کار سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان قرار گرفته، در بیست و هفتمین هفته، همزمان با اجرای چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان به میزبانی فرهنگ سرای مهر این سازمان برگزار شد. ‌

وی افزود: در راستای معرفی جشنواره ملی تئاتر مهر و تاثیر نقش اثرگذار تئاتر در جامعه بویژه در آموزش مفاهیم فرهنگ شهروندی و با هدف حمایت از این برنامه، دوچرخه سواران همزمان با برگزاری چهاردهمین دوره از جشنواره ملی تئاتر مهر، مسیر ۵ کیلومتری از میدان قمربنی هاشم در خیابان امیر کبیر تا محل برگزاری جشنواره در فرهنگ سرای مهر در خیابان شهیدان خاندایی را رکاب زدند.

معاون ورزش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان یادآور شد: در بیست وهفتمین هفته پویش"پنج شنبه های بدون خودرو" علاوه بر علاقه مندان به رشته دوچرخه سواری و حامیان محیط زیست ، رئیس اداره ورزش و جوانان  و همچنین مدیرعامل و تنی چند از کارمندان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان شرکت کرده و بعد از همرکابی در فرهنگ سرای مهر به عنوان کاخ جشنواره حضور یافتند.

لازم به ذکر است چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر از سری برنامه های معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان است که با تلاش فرهنگ سرای مهر این سازمان و با حمایت مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ۹ آذر ماه در کاشان برگزار شد.


نظرات کاربران