سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان

07 مرداد 1398 09:15 203 بازدید

در فرهنگ سرای مهر کاشان:

نمایش سیاه بازی یک دقیقه به روی صحنه می رود

نمایش سیاه بازی یک دقیقه به روی صحنه می رود

"یک دقیقه"عنوان نمایش سیاه بازی است که از 17 خرداد ماه اکران آن در فرهنگ سرای مهر سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کاشان شروع شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کاشان، نمایش سیاه بازی"یک دقیقه"به نویسندگی مهدی صفاری نژاد و کارگردانی رضا رادبخت در فرهنگ سرای مهر سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کاشان به روی صحنه می رود.

برپایه این گزارش، بهداد مشایخی و رضا رادبخت بازیگران این سیاه بازی هستند که در نقش نوکر و کشتی گیر به ایفای نقش می پردازند.

نمایش سیاه بازی"یک دقیقه"هر شب تا 27 خرداد ماه از ساعت 21 در فرهنگ سرای مهر واقع در میدان شورا- بلوار شهیدان خاندایی اجرا می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند جهت تهیه بلیط با تخفیف به سایت کاشان‌ تیکت  www.Kashanticket.com مراجعه و یا به صورت حضوری نیم ساعت قبل از اجرا، نسبت به تهیه بلیط از گیشه فرهنگ سرای مهر اقدام کنند.

دراین نمایش جوان کشتی گیر که یک دقیقه تا قهرمانی جهان فاصله دارد با اطلاع از اینکه در صورت برنده شدن باید با کشتی گیر اسرائیلی رقابت کند با قبول شکست و با روحیه پهلوانی که به عنوان نماد فرهنگی در ورزش است در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و به رسميت نشناختن رژیم صهیونیستی و نیز پیروی از آرمان های انقلاب حاضر به رقابت با ورزشکار اسرائیلی نمی شود و با گذشتن از حق خود از رویارویی با نماینده رژیم اشغالگر قدس امتناع می کند و....

سیاه بازی یكی از گونه های نمایش های شادی آور ایرانی است و سیاه نماینده مردم جامعه خود می باشد.

 


نظرات کاربران