سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان

29 آذر 1397 13:47 101 بازدید

اختتامیه تئاتر ملی مهر برگزار شد:

چراغ جشنواره ملی تئاتر مهر با معرفی نفرات برتر در کاشان خاموش شد

چراغ جشنواره ملی تئاتر مهر با معرفی نفرات برتر در کاشان خاموش شد

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان و به نقل از کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان، مراسم اختتامیه این جشنواره با حضور هنرمندان  و مسئولین در تالار آزادی دانشگاه کاشان برگزار و برگزیدگان این دوره از جشنواره در دو بخش صحنه ای و خیابانی به شرح زیر اعلام شد:

برگزیدگان تئاتر صحنه ای با داوری  رسول بانگین،محمد عاقبتی و امیر حسین حریری کاشانی معرفی شدند:

بخش موسیقی:

هیات داوران در این بخش، موسیقی نمایش"گزارش مرگبار از..."به کارگردانی جواد صداقت و الهام ابنی  از بوشهر را انتخاب و شایسته تقدیر دانست و از آهنگ سازی نمایش"هزار شب و یک روز"به نویسندگی و کارگردانی اتابک مهرداد از نهاوند تقدیر به عمل آورد.

بخش طراحی صحنه:

در این بخش بدون اولویت از محمد حمزه رضایی برای نمایش"استرالیا"و محسن آقاقدیری برای نمایش"اکیپ"هر دو از کاشان تقدیر شد.

بخش نویسندگی:

در این بخش بدون انتخاب برگزیده، از اتابک مهرداد برای نمایشنامه"هزار شب و یک روز" از نهاوند و محمد صادق خیمه کبود برای نمایشنامه"اکیپ"از کاشان تقدیر به عمل آمد.

برگزیدگان بازیگری زن:

هیات داوران در این بخش هیچ برگزیده ای نداشت و بدون الویت از یاسمن نصیری بازیگر نمایش"استرالیا"از کاشان، الهام خزایی بازیگر نمایش"به خنده گندم که رویای آرد"از تهران، الهام ابنی بازیگر نمایش"گزارش مرگبار از...."بوشهر و زینب دارابی بازیگر نمایش"هزار شب و یک روز"از نهاوند تقدیر به عمل آورد.

برگزیدگان بازیگری مرد:

 در این بخش همه بازیگران نمایش"اکیپ"از کاشان به عنوان برگزیده هیات داوری معرفی شده و از حافظ وقار بازیگر نمایش"زبان اصلی"از تهران،حامد رحیمی بازیگر نمایش"هیچ"از میناب و همچنین کاوه نور محمدی بازیگر نمایش"به خنده گندم که رویای آرد"از تهران همه بدون اولویت تقدیر شد.

برگزیدگان کارگردانی:

 در این بخش هیات داوران، محسن آقاقدیری را برای کارگردانی نمایش"اکیپ"از کاشان به عنوان کارگردان برگزیده معرفی و از ستار مهرشاد کارگردان نمایش"به خنده گندم که رویای آرد"از تهران و نیز ایوب رحیمی برای نمایش"هیچ" از میناب بدون اولویت تقدیر کرد.

شایان ذکر است نمایش"اکیپ"به کارگردانی محسن آقاقدیری از کاشان  به عنوان نمایش برگزیده اول و نیز نمایش"هیچ"به کارگردانی ایوب رحیمی از میناب به عنوان برگزیده دوم جشنواره معرفی شد.

برگزیدگان بخش خیابانی چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان بدین شرح اعلام شد:

سامان خلیلیان، سعید خسروی و مرتضی جهانی نژاد هیات داوران بخش خیابانی بودند.

بخش بروشور:

هیات داوران جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی را به پونه قدیری طراح بروشور نمایش"هاپ"از آمل مازندران اهدا کرد.

بخش موسیقی:

هیات داوران در این بخش دو انتخاب و تقدیر داشت.

جایزه انتخاب موسیقی شامل لوح تقدیر و مبلغ نقدی به امیر محمد بهزادی و آروین رودباری برای نمایش"حالمو بپرس"به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا شجاعی از نور مازندران رسید.

همچنین جایزه آهنگ سازی و ساخت موسیقی شامل لوح تقدیر و مبلغ نقدی به علی عباسی سرپرست گروه موسیقی نمایش"هاپ" از آمل مازندران تعلق گرفت.

طراحی لباس:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به محسن اردشیر طراح لباس نمایش"هاپ"از آمل مازندران رسید.

طراحی فضا:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به مهدی حبیبی طراح فضای نمایش"سنگ، کاغذ،قیچی" از تهران و میثم کردی طراح فضای نمایش"تولیدی لیلی و مجنون"از بروجرد لرستان اهدا شد.

بازیگری زن:

هیات داوران در این بخش با اهدا لوح تقدیر و جایزه نقدی به پونه اسلامی نمایش"حالمو بپرس"از آمل مازندران، جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی را به نرگس خاک کار بازیگر نمایش"سنگ، کاغذ،قیچی"از تهران، مهتاب زند بازیگر نمایش"تولیدی لیلی و مجنون"از بروجرد لرستان و همچنین مهسا افتحی بازیگر نمایش"جدایی ناصر از سمیه"از تفرش استان مرکزی به عنوان نفرات اول تا سوم این بخش اهدا کرد.

بازیگری مرد:

هیات داوران در این بخش از وحیدرضا صادق پور بازیگر نمایش"دستگاه زمان"از کاشان با اهدا لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیر نمود.

جایزه نفر اول این بخش شامل دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و جایزه نقدی به مصطفی کولیوندی بازیگر نمایش"سنگ،کاغذ،قیچی"از تهران رسید.

میثم سرآبادی بازیگر نمایش"جدایی ناصر از سمیه"از تفرش استان مرکزی به عنوان نفر دوم معرفی

 و لوح تقدیر و جایزه نقدی به او اهدا شد.

جایزه نفر سوم این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی نیز مشترکا به افشین نبی پور بازیگر

 نمایش"حالمو بپرس"از نور مازندران و سعید رضایی بازیگر نمایش"فضانوردی در خیابان"از اصفهان

رسید.

جایزه ویژه هیات داوران شامل لوح تقدیر و مبلغ نقدی اهدا شد به بازیگران مرد نمایش"تولیدی لیلی و مجنون"از بروجرد آقایان حسین ایزدی،مهدی جودکی،سامان شکیبا و پژمان شاهوردی.

بخش طرح و ایده نمایشی:

هیات داوران در این بخش با اهدا لوح تقدیر و جایزه نقدی از محمدرضا شجاعی طراح و ایده پردازان نمایش "حالمو بپرس" از نور مازندران و مهسا افتحی طراح ایده پرداز نمایش" جدایی ناصر از سمیه" از تفرش استان مرکزی تقدیر نمود.

 تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی رتبه اول این بخش اهدا شد به پژمان شاهوردی طراح و ایده پرداز نماش"تولیدی لیلی و مجنون" از بروجرد لرستان .

همچنین هیات داوران مهدی حبیبی طراح و ایده پرداز نمایش"سنگ،کاغذ،قیچی"از تهران را

به عنوان نفر دوم و محسن اردشیر طراح و ایده پرداز نمایش"هاپ"از آمل مازندران را به عنوان نفر

 سوم معرفی و جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آن ها تعلق گرفت.

بخش کارگردانی:

هیات داوران در این بخش از غنچه شکوهیان و محسن اردشیر کارگردانان نمایش"هاپ"از آمل با اهدا لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیر به عمل آورد.

نفرات اول این بخش پژمان شاهوردی کارگردان نمایش"تولیدی لیلی و مجنون"از بروجرد لرستان معرفی و دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و جایزه نقدی به او تعلق گرفت.

مهدی حبیبی کارگردان نمایش"سنگ،کاغذ،قیچی"از تهران و مهسا افتحی کارگردان نمایش"جدایی ناصر از سمیه"از تفرش استان مرکزی نیز به ترتیب مقام دوم و سوم کارگردانی را کسب و لوح تقدیر و جایزه نقدی به آن ها رسید.

 

 


نظرات کاربران