سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان

01 دی 1397 12:57 121 بازدید

با تاکید بر ترویج ورزش همگانی:

یکصد و نوزدهمین کوهگشت خانوادگی در کاشان برگزار شد

یکصد و نوزدهمین کوهگشت خانوادگی در کاشان برگزار شد

یکصد و نوزدهمین کوهگشت خانوادگی با پیام"ورزش، نشاط، خانواده"و با حضور بیش از یک هزار نفر از خانواده ها به مقصد روستای دره کاشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، معاون ورزش این سازمان با اعلام این خبر گفت: در راستای فرهنگ سازی و بهبود سلامت فردی و اجتماعی شهروندان با تاکید بر ترویج ورزش همگانی و بهداشت روانی ، یکصد و نوزدهمین کوهگشت خانوادگی به مقصد روستای دره از توابع کاشان برنامه ریزی و برگزار شد.

سجاد مظفری تبار با تاکید بر افزایش برنامه های متناسب با نیازهای تفریحی شهروندان با رویکرد تحکیم بنیان خانواده  ، اظهار داشت: با هدف بهبود و ارتقای فرهنگ تفریح و فراغت و به منظور ارائه الگوهای سالم و افزایش نشاط در شهروندان ، در این اردوی فرهنگی ورزشی، خانواده ها در روستای دره با طبیعتی ناب حاضر و اقدام به پاک سازی کوه کردند.

وی تصریح کرد: به منظور ترویج فرهنگ ایمنی و پیشگیری از حوادث ، استفاده از مشارکت مردم در پیشگیری و کنترل حوادث و سوانح آتش سوزی با مشارکت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان، شرکت کنندگان در کوهگشت با هدف نهادینه کردن فرهنگ ایمنی در جامعه بویژه در خانواده ها، آموزش های لازم در این زمینه را کسب کردند.

گفتنی است یکصد و نوزدهمین کوهگشت خانوادگی صبح جمعه 23 آذر ماه از ساعت 8 صبح همراه با برنامه پاکسازی طبیعت ، دوره آموزش مقدماتی ایمنی عمومی و آتش نشانی ، کاشت بذر بادام کوهی توسط جمعیت کویر سبز و با پذیرایی صبحانه  و نیز اهدا بسته آموزشی فرهنگی، به دعوت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان در محل روستای دره آغاز و در ساعت 10صبح با سرویس دهی رایگان سازمان اتوبوسرانی شهرداری کاشان به پایان رسید.

 


نظرات کاربران