سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان

07 مرداد 1398 09:07 1033 بازدید

آلاچیق تابستانه در کاشان برپاشد:

شروع ثبت نام دوره های آموزشی تابستان در فرهنگ سراهای کاشان

شروع ثبت نام دوره های آموزشی تابستان در فرهنگ سراهای کاشان

در آستانه فرارسیدن فصل تابستان با هدف شناسایی استعدادها، رشد توانمندی ها و تامین اوقات فراغت شهروندان، فرهنگ سراهای کاشان به عنوان مراکز فرهنگی آموزشی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کاشان، اقدام به ثبت نام و برگزاری دوره های آموزشی تحت عنوان"آلاچیق تابستانه"بر اساس رده سنی نموده اند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کاشان، مدیر عامل سازمان با بیان این مطلب گفت: دوره های آموزشی فرهنگ سراهای مهر، معراج، علامه فیض کاشانی، المهدی و فرهنگ سرای بانو و همچنین مجتمع فرهنگی هنری شهر تحت نظارت سازمان با پیام نشاط، معنویت و مهارت اعلام شده است.

مرتضی والی زاده اظهار داشت: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کاشان با اتمام سال تحصیلی و فرارسیدن تعطیلات تابستان، فرصت مناسبی را برای فراگیری علوم و هنرهای گوناگون برای کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در کاشان مهیا نموده و دوره های آموزشی متعدد و متنوعی را برگزار می کند.

وی خاطر نشان کرد: فرهنگ سراهای مهر، معراج، علامه فیض کاشانی، المهدی و فرهنگ سرای بانو و همچنین مجتمع فرهنگی هنری شهر، مجری برگزاری دوره های آموزشی سازمان در رشته های هنری، علمی، فرهنگی، کشاورزی، هنرهای خانگی، رایانه و رشته های ورزشی هستند که این دوره ها با حضور اساتید مجرب، ویژه تمامی سنین و با هزینه های مناسب تشکیل می شود.

مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کاشان اذعان داشت: مجریان آموزشی سازمان همراه با دوره های آموزشی، برنامه های متنوع، اردو و مسابقه نیز برگزار می نمایندکه هدف از برگزاری آن ایجاد فضای مفرح، تضمین سلامت جسمی و روحی خانواده ها و همچنین ایجاد انگیزه برای جوانان و نوجوانان عنوان شده است.

والی زاده با اشاره به اینکه در حال حاضر از ساعت 8:30 تا 13:30 و 17 تا 20 ثبت‌نام برای شرکت در این دوره‌ها انجام می‌گیرد، گفت: ثبت‌نام این دور‌ه‌ها فعلا ادامه دارد و زمان آغاز این کلاس‌های آموزشی نیز از نیمه اول تیر ماه سال جاری است.

وی ابراز امیدواری کرد: فرهنگ سراها و مجتمع آموزشی شهر بتوانند در راستای سیاست های شهروندان و برنامه های آموزشی وظایف خود را انجام و ایفای نقش موثری را در ارتقاء فرهنگ شهروندان در حوزه های مختلف داشته باشند و گامی در راستای شناسایی و پرورش استعدادها و توانایی‌های کودکان و نوجوانان بردارند.

شایان ذکر است علاقه مندان جهت ثبت نام و شرکت در دوره های آموزشی آلاچیق تابستانه می توانند به نشانی میدان شورا- بلوار شهیدان خاندایی فرهنگ سرای مهر، خیابان آیت اله کاشانی- کوی ملک آباد فرهنگ سرای معراج، میدان قاضی اسداله- خیابان شهیدان اسلامی تبار فرهنگ سرای علامه فیض کاشانی، راوند- ابتدای بلوار حرم فرهنگ سرای المهدی، خیابان 22 بهمن- کوی بلندیان فرهنگ سرای بانو و طبقه زیرین سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان مجتمع فرهنگی هنری شهر مراجعه نمایند.

 

 

 


نظرات کاربران