سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان

17 شهریور 1396 12:02 403 بازدید

طی مراسمی

سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان معرفی شد

سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان معرفی شد

آیین معارفه سید مهدی رضوی زاده به عنوان سرپرست جدید سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان؛ در این مراسم که با حضور قائم مقام سرپرست شهرداری، اعضای هیئت مدیره و کارکنان این سازمان برگزار شد، از تلاش های مجتبی رضازاده در مقام مدیرعامل تقدیر و سید مهدی رضوی زاده به عنوان سرپرست جدید این سازمان منصوب شد.

رئیس هیئت مدیره سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان در این جلسه با تقدیر از تلاش مدیرعامل پیشین اظهار کرد: در سال های اخیر شاهد فعالیت های اصولی سازمان بر مبنای بودجه و برنامه ریزی مشخص بودیم که بر اساس یک روند معین صورت پذیرفته است.

حسن نعناکار در عین حال خاطرنشان کرد: بر اساس رسالت شهرداری مدیریت شهری جدید، تصمیم بر آن شد که از برخی نیروها و مدیران جدید استفاده شود که سازمان فرهنگی ورزشی به دلیل جایگاه مهم و اثرگذار از نخستین مجموعه ها در این رویکرد بود.

وی با تأکید بر اینکه رسالت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان انجام تمام امور این حوزه از شهرداری است افزود: برنامه های فرهنگی و ورزشی مدیریت شهری باید از طریق سازمان انجام پذیرد و اقدامات لازم براساس برنامه ریزی صورت گرفته و با حمایت همه جانبه اجرایی شود.

عضو دیگر هیئت مدیره نیز در این جلسه، تلاش های مدیرعامل پیشین سازمان را به خصوص در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ستود و عنوان کرد: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان در دوره اخیر در همه بخش ها اعم از ‌فرهنگسراها، خانه های فرهنگ، معاونت ها و در همه حوزه ها شامل استقرار سامانه های نشاط اجتماعی و پاسداشت شعائر دینی خوش درخشید.

محمدعلی فرجی، سید مهدی رضوی زاده را فردی فرهنگی، مدیری خلاق و دارای تخصص و سابقه مدیریت فرهنگی و سوابق اجرایی ممتاز دانست و گفت: مبنا بر این است که هر مدیری که مستقر می شود برنامه ها و رویکرد خاص خود را دارد که انتظار می رود سرپرست جدید نیز با توجه به ویژگی های فکری و تخصصی،‌ در گفتمان شهری رویکرد تعاملی با تمام گروه های فرهنگی داشته باشد و ظرفیت های گروه های بومی و محلی را به کار گیرد.

مدیر مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان،‌ این مرکز در کنار سازمان فرهنگی ورزشی دو بال شهرداری در حوزه فرهنگ نامید و تصریح کرد: انتظار می رود با برنامه ریزی کامل و جامع، این تفکیک وظایف صورت پذیرد چراکه موازی کاری نمی تواند در این حوزه مثمر ثمر باشد.

فرجی، رعایت حدود و ثغور و صرفه و صلاح مدیریت شهری، پرهیز از تضییع حقوق بیت المال و...را از جمله انتظارات خود از سرپرست جدید سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان بیان کرد.

سرپرست جدید سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان نیز در این مراسم، با تأکید بر اینکه با فضای سازمان بیگانه نیستم، آغاز فعالیت و نیز ارتباط چندین ساله خود با این سازمان را یادآور شد و افزود: سازمان جزو یکی از سازمان های پرسابقه در حوزه فعالیت خویش است که در زمان تأسیس یکی از دو یا سه سازمان در میان شهرداری های کشور با کارکرد فرهنگی محسوب می شد.

سید مهدی رضوی زاده،‌ نقش سازمان را به دلیل ظرفیت خود در اتفاقات فرهنگی و ورزشی خطه کاشان متذکر شد و گفت: حتی این پتانسیل در منطقه فرهنگی کاشان یک ظرفیت ویژه و بی بدیل محسوب می شود.

وی،‌ نقش خود را در سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان در قالب نظارت،‌ مدیریت و هماهنگی توصیف کرد و بار اصلی فعالیت سازنده سازمان را بر دوش کارکنان آن دانست.

عضو دیگر هیئت مدیره سازمان نیز در این جلسه شرح وظیفه سازمان فرهنگی ورزشی را مشخص قلمداد و بیان کرد: تخصص سازمان در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی است که باید شاهد اتفاقات جدیدی در این سه بخش اثرگذار باشیم.

محسن حیدری همچنین با تأکید بر رعایت عدالت اجرایی و فرهنگی ، خواستار رسیدگی به نقاط مغفول مانده شهر در ارائه خدمات و برنامه ها توسط سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری کاشان شد.

محمد حقیقی قائم مقام سرپرست شهرداری نیز در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش های پیشین صورت گرفته؛ برای سرپرست جدید سازمان آرزوی موفقیت کرد.
در ادامه حکم مسئولیت سیدمهدی رضوی زاده  با حفظ سمت به عنوان سرپرست جدید سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان اعطا شد.

گفتنی است مجتبی رضازاده به دلیل مسافرت در این نشست حضور نداشت.
شایان ذکر است سید مهدی رضوی زاده سرپرست جدید شهرداری کاشان دارای مدرک کارشناسی ارشد برنامه ریزی امور فرهنگی و پیش از این دارای مسئولیت هایی چون  قائم مقام شهرداری نیاسر، مدیر فرهنگی اچتماعی شهرداری نوش آباد، مدیر فرهنگسرای مهر سازمان فرهنگی ورزشی(رفاهی تفریحی) و...بوده است؛وی هم اکنون در جایگاه مدیر حوزه گردشگری شهرداری کاشان  نیز فعالیت می کند.


نظرات کاربران